Odlot Gronkiewicz-Waltz! O awarię „Czajki” oskarża…Lecha Kaczyńskiego

Hanna Gronkiewicz Waltz pytana w rozmowie w Radio Zet o odpowiedzialność za awarię oczyszczalni „Czajka” stwierdziła, że to PiS „prawie stracił pieniądze w latach 2004-2006” na ten cel.

CZYTAJ TEŻ: Grabowski krytykuje sytuację w Polsce. Padły mocne słowa

„Ja do dziś dnia mam projekt umowy na budowę oczyszczalni, która powinna być zrealizowana w roku 2004, kiedy ja jeszcze nie byłam prezydentem, nawet nie myślałam, że będę prezydentem” – mówiła.

Hanna Gronkiewicz Waltz próbowała zrzucić winę za awarię „Czajki” na PiS

Hanna Gronkiewicz Waltz w Radio Zet o odpowiedzialność za awarię oczyszczalni "Czajka" stwierdziła, że to PiS prawie stracił pieniądze na ten cel.
Hanna Gronkiewicz Waltz w Radio Zet o odpowiedzialność za awarię oczyszczalni „Czajka” stwierdziła, że to PiS prawie stracił pieniądze na ten cel.

„Lech Kaczyński i Sławomir Skrzypek, i pan Bohatkiewicz, wszyscy już nie żyją. Mieli podpisać z EBOR-em dużą pożyczkę, a tam po drugiej stronie jest moje nazwisko i szefa infrastruktury EBOR-owskiej. (Gronkiewicz-Waltz była w tym czasie wiceprezesem EBOR – red.). Widocznie pan Jarosław Kaczyński o tym nie wie. I wtedy pan Sławomir Skrzypek, jak myśmy przyszli do ratusza, odmówił podpisania tej umowy, nie wiem do dziś dnia dlaczego. W każdym razie pieniądze mało, a by przepadły. Dopiero ja z Michałem Olszewskim żeśmy tak często jeździli do Brukseli, że pieniądze nawet jeszcze większe w końcu żeśmy dostali” – tłumaczyła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda wstawiła szokujące zdjęcie! Piersi w pełnej okazałości

„Niestety to była wina poprzednich rządów PiS-u, a nie moja. I nie dam sobie tego wmówić, bo mam to napisane na piśmie” – podkreśliła była prezydent.

źródło: Radio Zet

Tagi: Hanna Gronkiewicz Waltz, Czajka, PiS

POLECAMY:

Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak swoja mama
Gessler zaskoczyła fanów! Zdjęcia jej zdobyczy podbijają Internet
Wiśniewski chciał to ukryć za wszelką cenę! Szykujcie się na wstrząs
Kurdej Szatan już tego nie ukryje – jej związek przechodzi poważny kryzys?
Doda kontra Edyta Górniak. Konflikt narasta

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →