Jerzy Stuhr zaatakował Jarosława Kaczyńskiego. Padły mocne słowa

Udostępnij:

Jerzy Stuhr to polski aktor, reżyser oraz nauczyciel akademicki,  który zdecydowanie mniej niż jego syn,  ale jednak lubi od czasu do czasu odnieść się do spraw publicystycznych w naszym kraju. W tych kwestiach aktor w szczególny sposób upodobał sobie aktualny rząd Prawa i Sprawiedliwości (PiS). Teraz Stuhr wziął na wokandę słowa jakie wypowiedział Jarosław Kaczyński.

Czytaj też: Doda i jej mama szczerze o relacjach. To, co wyznały mocno was zaskoczy!

Jerzy Stuhr w szczególny sposób przedstawił słowa Jarosława Kaczyńskiego mówiące “oni stoją tam, gdzie kiedyś stało ZOMO” w swoim filmie pt. “Obywatel”. Według aktora było to sformułowanie głęboko krzywdzące.

Stuhr krytykuje słowa jakie wypowiedział Jarosław Kaczyński

Aktor w szczególny sposób upodobał sobie aktualny rząd Prawa i Sprawiedliwości. Teraz Stuhr wziął na wokandę słowa jakie wypowiedział Jarosław Kaczyński.
Aktor w szczególny sposób upodobał sobie aktualny rząd Prawa i Sprawiedliwości. Teraz Stuhr wziął na wokandę słowa jakie wypowiedział Jarosław Kaczyński.

Zobacz również: Lara Gessler o relacjach z braćmi. Zdecydowała się na szczere wyznanie

“Wiem, że z artystycznego punktu widzenia, nie powinienem użyć tego zdania. Że właśnie przy jego pomocy wtrącam się w publicystykę. Ale cały czas to ważyłem. Do ostatniej chwili. Przecież jeszcze w montażu mogłem to usunąć. Ale jak mam być szery, a przy tym filmie chcę być szczery, to było jedno z najbardziej obrażających mnie zdań, jakie wypowiedziano w ostatnim 25-leciu. Ktoś postawił mnie po stronie tych, którzy mnie przesłuchiwali. W stanie wojennym i przed. Którzy mi grozili w Marcu ’68. No i dlatego zostało!” – zdradził reżyser.

źródło: Onet.pl

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Rozenek i Majdan są załamani. Lekarze są bezradni!
Szokujące wyznanie Rosati! Była torturowana!
Kinga Rusin zdradziła swój sekret! Będziecie w szoku, co wyznała
Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości
Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →