Rabiej uciszony przez posła PiS! To trzeba zobaczyć

Paweł Rabiej wypunktowany przez posła PiS. w jedynym z ostatnich wpisów na portalu Twitter odniósł się do upadku muru berlińskiego i zostawił to minione wydarzenie z sytuacją polityczną,  która aktualnie ma miejsce w Polsce. Prędko cięta riposta pojawiła się ze strony posła PiS – Jana Mosińskiego, który byłemu politykowi Nowoczesnej zadał jedno bardzo krótkie pytanie. 

Czytaj też: Kurdej Szatan wygląda jak wamp! Obłęd na Insta

– 30 lat temu runął berliński mur. Runął faszyzm i komunizm, runie też wkrótce kaczyzm i putinizm. Nie da się oddzielić ludzi nowymi murami. Zwyciężą wolność, miłość i tolerancja

— napisał Paweł Rabiej.

Rabiej wypunktowany przez posła PiS

– Czy tolerancją jest porównywanie obecnych rządów do faszyzmu i komunizmu? Czy naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

— zapytał Jan Mosiński z PiS.

Zobacz również: Anna Mucha znów to zrobiła! To zdjęcie podbija sieć

Paweł Rabiej zasłynął w ostatnim czasie ze swoich licznych wypowiedzi,  które przede wszystkim odniosły się do środowisk LGBT. W jednej z nich były poseł stwierdził,  że po dojściu do władzy opozycji najpierw zostaną wprowadzone związki partnerskie,  później homoseksualne, a na końcu zostaną osobą LGBT nadane prawa do adopcji dzieci.

źródło: wPolityce, Twitter

POLECAMY:

Natalia Siwiec zbesztana publicznie! Ludzie mają jej dość
Szok! Marlena i Seweryn nie są razem? Rolnik ma nową dziewczynę!
Edyta Górniak upokorzona! Widzowie jej tego nie zapomną
Wojewódzki skrajnie wkurzył gości w programie na żywo! Puściły mu nerwy
Nie do wiary! Magda Gessler zdradza jakie niespodzianki robi jej syn

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →