Adrian z „Rolnika” i Adam z „Sanatorium Miłości”. Co ich łączy?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adrian Berkowicz z „Rolnik szuka żony” i Adam z „Sanatorium Miłości” (TVP) mają także coś wspólnego ze sobą? Tak można wywnioskować z „małego śledztwa”, które zostało przeprowadzone przez widzów obu popularnych programów telewizji publicznej. Adrian to rolnik,  który w zeszłym roku zgłosił się do udziału w programie „Rolnik szuka żony”. To dzięki reality show TVP odnalazł swoją aktualną miłość, którą jest Ilona. Z kolei Adam z „Sanatorium Miłości” to uczestnik drugiego z programów prowadzonych przez Martę Manowską. Według internautów obu panów coś ze sobą łączy. O co chodzi?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Baron ujawnił prawdę o Mai Kapłon z The Voice! Wszystkich zatkało
  2. Koszmarne wieści! Aktualny stan zdrowia Królikowskiego
  3. Patryk Jaki ostro odpowiada na atak na Polskę. Eurokratom opadły szczęki

Adrian w 2019 roku zgłosił się do programu Marty Manowskiej  – „Rolnik szuka żony”. Powód takiej decyzji rolnika był tylko jeden. Chciał on po prostu poznać miłość swojego życia i można powiedzieć, że ta sztuka mu się udała. Dziś Adrian jest w związku z Iloną, która zgłosiła się do programu,  aby poznać bliżej sympatycznego rolnika z Wolbromia. Dziś wygląda na to,  że tworzą ze sobą bardzo szczęśliwy związek. W jednym z ostatnich wywiadów rolnik nie krył,  że w najbliższym czasie wiążę ze swoją wybranką bardzo poważne plany.

Adrian Berkowicz z „Rolnik szuka żony” i Adam z „Sanatorium Miłości” (TVP) mają coś wspólnego ze sobą?

Czytaj też: Hołownia zripostowany przez MON. Poszło o F-35

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z Wolbromia także podobnie jak Adrian Berkowicz pochodzi również Pan Adam – uczestnik programu „Sanatorium Miłości” w TVP. Dla fanów w takich sytuacjach po prostu nie ma przypadków. Prędko część z nich podjęła śledztwo w tej sprawie. Szybko wyszło, że obaj panowie pochodzą z tej samej miejscowości. W takiej sytuacji zaczęły padać bardzo bezpośrednie pytania, czy może dwaj gwiazdorzy TVP także znają się ze sobą osobiście? Takie pytanie padło w mediach społecznościowych Adriana. Rolnik prędko postanowił odpowiedzieć, a także sprostować wszelkie wątpliwości fanów.

„Mieszka również blisko Ciebie Adam z „Sanatorium Miłości”?”

– napisała fanka

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nie znam Pana Adama osobiście a tym bardziej jego miejsca zamieszkania.”

– odpowiedział Adrian

„Zobaczyłam nazwę miejscowości i myślę „gdzieś to słyszałam ostatnio…” i oświeciło mnie, gdzie ją słyszałam”

– dodała inna fanka uczestnika programu „Rolnik szuka żony”.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Adrian Berkowicz z Rolnik szuka żony i Adam z Sanatorium Miłości (TVP) mają coś wspólnego ze sobą?  Tak może wynikać ze śledztwa...
Adrian/ screen YouTube

Polecamy również:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj także:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →