Zdrójkowski potwierdził najgorsze. Dramatyczne wieści

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adam Zdrójkowski przeżywa rozstanie z biznesem i zamyka knajpę „Rykowisko”, gdyż ta bankrutuje, Wiktoria Gąsiewska wspiera go w tych trudnych chwilach.

Czytaj też: Nie żyje światowej sławy aktor. To wielki wstrząs

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adam Zdrójkowski, to młody aktor znany głównie, z występów w skasowanym niedawno przez TVP, serialu Rodzinka.pl. Gwiazdor zarobione przez siebie pieniądze postanowił zainwestować w jeden z lokali w Warszawie. Rykowisko szybko stało się jedną z najbardziej popularnych miejscówek w stolicy. Klub przyciągał nie małe tłumy.

Niestety wszystko zmieniło się w momencie wybuchu pandemii koronawirusa COVID-19 i wprowadzenia licznych obostrzeń między innymi w stosunku do lokali gastronomicznych. Nagle klub zaczął przynosić olbrzymie straty.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pierwszym pomysłem na ratunek była sprzedaż alkoholu na wynos, jednak klientów chętnych do zakupu było jak na lekarstwo. Następnie Adam Zdrójkowski zaczął prosić o pomoc swoich fanów.

Zdrójkowski bankrutuje i zamyka interes

Ze zrzutki udało się uzbierać aż 25 tysięcy złotych. Niestety taka kwota i tak okazała się zbyt mała, dlatego na stronie lokalu na Facebooku pojawiła się informacja o jego zamknięciu.

„Z przykrością oznajmiamy, że historia „Rykowiska”, które znamy kończy się właśnie w tym momencie. Niestety, pomimo ogromnego zaangażowania naszej #RykoFamilii, która wykręciła niewiarygodne sumy na zrzutce charytatywnej i pomimo imania się zadań z zupełnie dla nas nowej dziedziny, jaką były #RykoWynosy, musimy się pożegnać”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– można przeczytać na Facebooku lokalu.

Zobacz również: Lawinowo rośnie liczba zakażeń. Te liczby mówią same za siebie

Adam Zdrójkowski wraz ze wspólnikami uznali, że nie chcą dalej ryzykować prowadząc tak ryzykownych w tych czasach biznes, dlatego zdecydowali się na zamknięcie Rykowiska.

„Sytuacja związana z obowiązującymi obostrzeniami jest bardzo niepewna i my ze swojej strony nie mogliśmy podjąć tak ogromnego ryzyka operując bardzo dużymi środkami, które w pewnej części pochodziły od Was. Nie moglibyśmy pozwolić na to, by dalej postępująca choroba zmusiła nas do tego kroku za miesiąc nie pozwalając nam wtedy nawet na zwrot przeznaczonych przez Was wpłat. To są takie chwile kiedy mocną kreską należy oddzielić sentyment od rozumu”

– dodali następnie.

Właściciele lokalu ze Zdrójkowskim na czele, oświadczyli, że wszystkie zebrane od darczyńców pieniądze zostaną im w pełni zwrócone.

Zdrójkowski przeżywa rozstanie z biznesem i zamyka knajpę "Rykowisko" gdyż ta bankrutuje, Gąsiewska wspiera go w tych trudnych chwilach
Zdrójkowski przeżywa rozstanie z biznesem i zamyka knajpę „Rykowisko” gdyż ta bankrutuje, Gąsiewska wspiera go w tych trudnych chwilach. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Hołownia atakuje rząd i Jarosława Kaczyńskiego. Takich słów z jego ust nie spodziewał się nikt

Putin znowu atakuje Polskę! Chce nas ukarać

Rząd poda się do dymisji? Jest komentarz rzecznika

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →