Agata z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agata i Łukasz to gwiazdy piątej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie prowadzącą jest Marta Manowska.

Czytaj też: Szumowski przekazał fatalne wieści. To się wydarzyło nagle

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dla wielu osób wydawało się,  że to właśnie Agata i Łukasz zakończą przedostatnią edycję „Rolnik szuka żony” jako szczęśliwa para. Tak się jednak nie stało. Łukasz ostatecznie odrzucił względy Agaty i jak na razie ponownie wjedzie żywot singla.

W tym czasie Agata się nie załamała i postanowiła wprowadzić w swoim życiu szereg bardzo daleko idących zmian. Jak na razie postawiła przede wszystkim na wizerunek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety Agata Rusak nie znalazła miłości w programie Marty Manowskiej. Przed dwoma laty uczestniczka show obdarzyła uczuciem Łukasza, który oświadczył jej się w jednym z odcinków telewizyjnego eksperymentu. Mimo wszystko związek tych dwojga nie przetrwał próby czasu. 

Aneta nie podała informacji o rozstaniu, lecz śledząc jej aktywność w mediach społecznościowych, nikt nie miał co do tego żadnych wątpliwości. Dziś wciąż jest sama lecz postanowiła zmienić wiele rzeczy w swoim życiu. Chodzi tu przede wszystkim o wizerunek.

Agata z „Rolnik szuka żony”

Agata dała się poznać jako skromna „szara myszka”. Dziś jednak podjęła decyzję o odrzuceniu takiej łatki. Niedoszła rolniczka zmieniła swoją fryzurę,  zdjęła okulary i postawiła na bardzo mocne kolory. Czy taka odmiana pomoże jej odnaleźć upragnioną miłość swojego życia?

Program Marty Manowskiej

Rolnik szuka żony to przede wszystkim polski dokumentalny program rozrywkowy, który od samego początku jest utrzymywany w scenerii typu reality show. Jego emisja odbywa się od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Od początku jego prowadzącą jest niezastąpiona Marta  Martę Manowska.

Zobacz również: Duża ilość zachorowań, kolejne zgony. Nowe dane resortu

Program jest oparty na formacie The Farmer Wants a Wife na licencji Fremantle. Od lat cieszy się również olbrzymią popularnością,  co w 2015 i 2017 roku przyniosło programowi  Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy.

Agata i Łukasz to gwiazdy piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP, gdzie prowadzącą jest Marta Manowska. Teraz rolniczka przeszła zmiany
Agata i Łukasz to gwiazdy piątej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie prowadzącą jest Marta Manowska. Teraz rolniczka przeszła zmiany/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Nagle zmarł polski muzyk. Fani w wielkim szoku i żałobie

Niemcy mają już tego dość! Wyszli na ulice

Ojciec Mateusz nie żyje? Fani serialu zamarli

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →