Anna z Rolnik Szuka Żony pokazała synka! Podobny do taty?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski znani również jako „Bardowscy” na YouTube to uczestnicy drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie ich serca ze sobą połączyła niezastąpiona Marta Manowska.

Polecamy też: Niesamowita historia Pitbulla. Ciężko powstrzymać łzy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dawni podopieczni Marty Manowskiej są już kilka lat po ślubie. W tym czasie zdążyli się dochować dwójki dzieci. Najmłodsza córeczka rolników przyszła na świat w zeszłym roku. Czas ciąży i porodu Ani był bardzo uważnie śledzony przez fanów rodziny Bardowskich na portalu Instagram oraz YouTube. Dziś jednak Ania postanowiła pokazać fanom swojego synka. Nikt nie miał wątpliwości do kogo jest podobny Jaś.

Anna, a także Grzegorz poznali się ze sobą w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony„. Wierni fani do dziś mogą pamiętać selekcję listów wykonaną przez Grzegorza w jednym z pierwszych odcinków. To wówczas sympatyczny rolnik pierwszy raz na swoje oczy zobaczył Anne i trzeba powiedzieć wprost, że była miłość od pierwszego wejrzenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski z Rolnik szuka żony w TVP

Owszem, Grzegorz zaprosił do gospodarstwa również dwie inne kandydatki, lecz widać było od samego początku, że to właśnie Anna jest jego numerem jeden.

Postawienie na Anne przez Grzegorza było tylko kwestią czasu. Para po programie rozwijała swoje relację aż w końcu podjęli decyzję o ślubie. Krótki czas po tym na świat przyszedł ich pierwszy syn Jaś, którym dziś na portalu Instagram Ania postanowiła się pochwalić widzom. Nikt nie miał wątpliwości, że jest to wykapany tata.

Bardowscy w czasie kwarantanny

 W naszym „domowym przedszkolu” od kilku tygodni rozbrzmiewa wiosenna muzyka. Na każdą porę roku mamy nowy repertuar (…).A Wy czego słuchacie teraz z dziećmi? Albo z jaką piosenką z dzieciństwa kojarzy Wam się powitanie wiosny?

– napisała Anna.

Czytaj także: To będzie dramat! Jackowski przedstawił nową wizję o koronawirusie

Fani po prostu rozpływali się nad Jasiem i jego podobieństwem do Grzegorza.

Czysty Grzesiek,

Jaś cały tata, normalnie jakby odbić przez kalkę

Miło się was ogląda, pani jest taką oazą spokoju, bije miła atmosfera od całej pani rodzinki

Miło się na was patrzy, śledzę wasze losy od programu i cieszę się, że wam się udało i stworzyliście wspaniałą rodzinę.

– odpowiedzieli fani.

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski: "Bardowscy" na YouTube to gwiazdy "Rolnik szuka żony" w TVP, gdzie ich serca połączyła niezastąpiona Marta Manowska.
Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski: „Bardowscy” na YouTube to gwiazdy „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie ich serca połączyła niezastąpiona Marta Manowska./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →