Jakub z „Rolnik szuka żony” przerywa milczenie. Jego wpis to przesłanie?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna i Jakub to gwiazdy poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie ich serca próbowała na stałe ze sobą połączyć Marta Manowska. Wielu widzów liczyło na to, że to właśnie Anna i Kuba stworzą udany związek zaraz po zakończeniu programu.

Czytaj też: Nie żyje 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety tak się ostatecznie nie stało. Nowy rok rozpoczął się od bardzo przykrej wiadomości dla fanów popularnego programu. Anna za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała,  że jej związek z Kubą dobiegł końca. Prędko te doniesienia potwierdził Jakub. Jak dziś wygląda ich życie po rozstaniu?

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony

Anna i Jakub byli pretendentami do stworzenia idealnego związku po zakończeniu ostatniej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Tak niestety się nie stało. Na początku nowego roku byli podopieczni Marty Manowskiej poinformowali publicznie fanów o swoim rozstaniu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dla wielu osób mógł to być wielki szok. Anna i Kuba przed kamerami wyglądali na bardzo zgodną parę,  która w każdej sytuacji potrafi wypracować kompromis. Niestety w jednej bardzo istotnej kwestii nie doszli do porozumienia.

Zobacz również: Uwielbiane przez Polaków seriale wstrzymane! Pełna lista

Pierwsza o rozstaniu poinformowała Anna. Z jej wpisu mogliśmy wywnioskować,  że oboje mieli zupełnie różne wizje na temat stworzenia rodziny. Do tej sytuacji prędko odniósł się Kuba, który potwierdził zaistniałą sytuację.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rozstanie Anny i Kuby

Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Również ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia

– pisał kilka miesięcy temu Kuba.

Po tych wydarzeniach Rolnik miał wyjechać wstępnie na dwa tygodnie do rodziny do Australii. Od tamtej pory słuch o nim zaginął.  Dopiero dziś zdecydował się na pierwszy, lecz krótki wpis.

Tak w kwestii przypomnienia. Nie odkładaj siebie na później!!!

– napisał rolnik.

Myślicie,  że Jakub jeszcze znajdzie w swoim życiu miłość?

Anna i Jakub to gwiazdy poprzedniej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP, gdzie ich serca próbowała na stałe ze sobą połączyć Marta Manowska.
Anna i Jakub to gwiazdy poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie ich serca próbowała na stałe ze sobą połączyć Marta Manowska./ screen YouTube

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

To może Cię również zainteresować:

Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

TVN zmuszony podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Naukowcy podają grupy krwi zagrożone koronawirusem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →