Anna Mucha znowu to zrobiła! Panowie lepiej usiądźcie

Anna Mucha, gwiazda serialu „M jak Miłość” oraz show „Dance Dance Dance” w TVP wzięła udział w #pillowchallenge na portalu Instagram.

Czytaj też: Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Gwiazda telewizji publicznej postanowiła pójść za swoimi koleżankami z show biznesu i urozmaicić czas swoim fanom, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych.

Nie od dziś wiadomo, że Anna Mucha lubi kusić fanów i okazywać swoje kobiece walory. Tak również było i w dzisiejszym przypadku, gdzie jedyną częścią garderoby aktorki była przypięta do niej paskiem poduszka. Aktorka ponownie zaszalała.

Anna Mucha i #pillowchallenge na portalu Instagram

Anna Mucha podobnie jak wielu innych celebrytów ostatnie dni spędza przede wszystkim w domu. Jest to w przeważającej mierze spowodowane sytuacją w naszym kraju. Od ponad miesiąca w Polsce trwa walka z pandemią koronawirusa. W takiej sytuacji wyjątkowo dobrym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu stał się Internet.

To właśnie w sieci celebryci zapoczątkowali i rozpromowali wiele akcji i zabaw, aby w jak największym stopniu umilić czas narodowej kwarantanny Polakom. Jedną z akcji pod nazwą #pillowchallenge zapoczątkowała na portalu Instagram Doda.

Polega to na wykonaniu zdjęcia z poduszką przypiętą za pomocą paska. Pomysł bardzo spodobał się Polakom, a w szczególności Polkom. W akcji do tej pory wzięło udział wiele tysięcy internautów. Wśród nich jest również Anna Mucha, która przy tej okazji ponownie zademonstrowała fanom swoje kobiece walory.

Fani nie kryli zachwytu z powodu publikacji ich ulubionej aktorki.

Zobacz również: „Zenek Martyniuk nie żyje”. Wstrząsający post na Facebooku

Ślicznie wyglądasz.

Najpiękniejsza modelka na świecie.

Śliczna masz buźkę i figurę, zae nóżki i seksowne uda. Pięknie wyglądasz i buziaki.

Petarda, torpeda!

Anna Mucha, gwiazda serialu "M jak Miłość" oraz show "Dance Dance Dance" w TVP wzięła udział w #pillowchallenge na portalu Instagram.
Anna Mucha, gwiazda serialu „M jak Miłość” oraz show „Dance Dance Dance” w TVP wzięła udział w #pillowchallenge na portalu Instagram.

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Michał Szpak ponownie szokuje. Zdjęcie pokazało zbyt wiele

Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Doda i ostra odpowiedź na hejt! Tym żyła cała sieć

To może Cię również zainteresować:

Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Syn Martyniuka aresztowany! Naraził życie wielu osób

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →