Vega przesadził! Wulgarna scena z Kożuchowską oburzyła wszystkich

Patryk Vega to reżyser wyjątkowy w skali naszego kraju. Nikt bowiem tak jak on nie potrafi nakręcać sprężyny oczekiwania przed każdym kolejnym filmem. Kolejka aktorów w oczekiwaniu na współpracę. Choć nie są to arcydzieła sztuki filmowej, to rozgłos, jaki im towarzyszy daje napęd karierze. Wie o tym Małgorzata Kożuchowska („Rodzinka pl”), która zagra u Vegi w jego najnowszym filmie „Bad Boy”. Jak zawsze Patryk Vega wybrał szokującą metodę promowania filmu ‘Bad Boy”, a Kożuchowska dzielnie mu w tym sekunduje.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Iskrzy w Platformie. Kidawa ostro o Jachirze
  2. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  3. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

Najnowszy film, jaki nakręcił Patryk Vega nosi tytuł „Bad Boy” i zagra w nim, między innymi, Małgorzata Kożuchowska. Historia opowiadać będzie o światku polskiej piłki nożnej. Jak to zawsze u Vegi, opowieść ta będzie przesycona wulgaryzmami, seksem i przemocą.

Czytaj też: Przyjaciółka Królikowskiego ujawniła bolesną prawdę. Nikt nie wiedział

Reżyser promuje swoje nowe dzieło krótkimi filmikami z udziałem swoich gwiazd, ale zdaje się, że fani zaczynają mieć dość jego stylu. Jeden z ostatnich klipów, w którym wzięła udział Kożuchowska („Rodzinka pl) nie spotkał się z ciepłym przyjęciem.

Kożuchowska i Vega współpracują przy nowym filmie reżysera „Bad Boy”

Kożuchowska ("Rodzinka pl") zagra u Vegi, bo Patryk Vega nakręcił nowy film "Bad Boy". Fani są zniesmaczeni, bo mają dość wulgaryzmów.
fot.: Antek Królikowski, screen/ Instagram

Wulgarny klip, w którym widzimy, jak Antek Królikowski w chamski sposób rozmawia z Kożuchowską wcale nie zachęca to pójścia do kina, bowiem wygląda, jakby nakręcił go nastolatek z zespołem Tourette’a, a nie dorosły człowiek.  Podobnego zdania jest wielu fanów, którzy uważają, że w filmie „Bad Boy” Vega zjada własny ogon i nawet Kożuchowska nie jest w stanie uratować tego dzieła.

Czytaj też: Gwiazda TVN jest nie do poznania! Metamorfoza zwala z nóg

Być może będzie to drugi i ostatni, po filmie „Plagi Breslau”, raz, gdy Kożuchowska zagra u Vegi, bo fani zaczynają się od niego odwracać i zapewne niedługo występ w jego filmie może przestać się liczyć jako wartościowa pozycja w zawodowym portfolio.

źródło: Instagram

Zobacz także:

Andrzej Duda wprowadzi związki partnerskie? Jest komentarz

Doda i Emil Stępień uciekli z Telekamer. Znamy powód!

Afera! Rozenek oszukała wszystkich. Zdjęcie ujawniło prawdę.

Zobacz również:

Wieniawa szokuje na Telekamerach. Tak gratulowała Baronowi

Szokujące wyznanie gwiazdy TVN! Zarabia ciałem – szczerze jak nigdy

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,