Doda i Emil Stępień uciekli z Telekamer. Znamy powód!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Telekamery 2020: Doda (Dorota Rabczewska) i Emil Stępień uciekli z gali rozdania nagród? O całej sytuacji Doda poinformowała fanów za pośrednictwem portalu Instagram. Nie ulega wątpliwości, że cała sytuacja z początku mogłaby wydać się bardzo dziwna. Doda zjawiła się na rozdanie nagród wraz ze swoim ukochanym mężem, którym jest Emil Stępień. W pewnym jednak momencie para postanowiła opuścić imprezę i skierować się w stronę wyjścia. Na zewnątrz już czekał na nich samochód, którym prędko odjechali do domu. Jaki był powód takiego zachowania dawnej gwiazdy zespołu Virgin?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Szokujące wieści: Gwiazda TVP odchodzi po 20 latach!
  2. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  3. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

Doda to bez wątpienia wielka gwiazda polskiego show biznesu oraz przemysłu muzycznego. Jej profili na portalu społecznościowym Instagram jest aktywnie obserwowany przez olbrzymie grono fanów. Na ten moment jest ich ponad 700 tysięcy. Doda na scenie pojawiła się wraz z początkiem nowego milenium. Piosenkarka nie potrzebowała zbyt wiele czasu, aby stać się gwiazdą olbrzymiego formatu. Dziś impreza branżowa bez Rabczewskiej jest po prostu niekompletna. Mimo wszystko zdarzają się sytuacje, kiedy to Doda woli po prostu odpuścić i odpocząć.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Telekamery 2020

Czytaj też: Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

Doda (Dorota Rabczewska) i jej mąż Emil Stępień byli jednymi z gości tegorocznego rozdania nagród Telekamer. W tym roku transmisja całej imprezy odbyła się w telewizji Puls, która bardzo prężnie się rozwija. Doda w tym roku nie była nominowana do żadnej z nagród. Jedynym jej zdaniem było wręczenie nagrody dla najlepszego programu muzycznego dla dzieci. W tym roku statuetka została wręczona twórcą programu „The Voice Kids”. Doda nagrodę oraz gratulacje wręczyła Cleo, która jest jednym z aktualnych trenerów programu.

Telekamery 2020: Doda (Dorota Rabczewska) i Emil Stępień uciekli z gali rozdania nagród?

Zaraz po tym Doda oraz jej mąż Emil Stępień… zniknęli. Okazało się, że małżeństwo postanowiło nagle wyjść i skierować się w stronę samochodu, którym następnie odjechali. O całym zderzeniu Doda poinformowała fanów za pośrednictwem portalu Instagram. Okazało się, że Doda była po prostu już zmęczona, dlatego podjęła wraz z mężem decyzję o powrocie do domu bez udziału w zaplanowanej imprezie zaraz po rozdaniu nagród. Doda w taki sposób odniosła się na InstaStory do całego zajścia:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Tak wygląda stare małżeństwo. Na chatę, bez afterparty, ale oglądamy dalej”

– słyszymy na jej instagramowym nagraniu. 

Czytaj też: Fani wstrzymali oddech: właśnie ujawniono prawdziwy stan Królikowskiego

Telekamery 2020: Doda (Dorota Rabczewska) i Emil Stępień uciekli z gali? O całej sytuacji Doda poinformowała fanów za pośrednictwem portalu Instagram.
Doda/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Cała prawda! Doda wyznała wszystko – co z tym zrobi Sablewska?

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →