Anna z „Rolnik szuka żony” przechodzi wielkie zmiany. Zdradziło ją zdjęcie

Anna Stelmaszczyk i Jakub to niedawne gwiazdy „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie ich życiowe drogi starała się ze sobą połączyć niezastąpiona Marta Manowska. Od pewnego momentu emisji szóstej edycji programu to właśnie oni uchodzili za największych faworytów widzów.

Polecamy również: Niemcy wyszli na ulice! Do akcji wkroczyły służby

Niestety ostatecznie z ich związku nic nie wyszło. Fani z tego powodu nie kryli swojego zaskoczenia, co wyrazili przede wszystkim na profilach w mediach społecznościowych swoich ulubieńców. Dziś życie Kuby i Anny poszło w dwóch różnych kierunkach. Ostatnio Anna opublikowała zaskakujące zdjęcie na Instagramie.

Czyżby szykowała się w najbliższym czasie wielka rewolucja w jej życiu?

Anna i Jakub z „Rolnik szuka żony”

Anna Stelmaszczyk i Jakub to niedawne gwiazdy programu Marty Manowskiej – „Rolnik szuka żony”. Ich miłosne przygody śledziła cała Polska. Ostatecznie program zakończyli jako para, lecz ich wspólna sielanka zbyt długo nie trwała.

Na początku bieżącego roku Anna opublikowała zaskakujący wpis w mediach społecznościowych. Okazało się, że ona i Kuba od pewnego czasu nie są już razem. Prędko tą wiadomość potwierdził oficjalnie Kuba. Fani byli w sporym szoku.

Według relacji Anny, to nie z jej strony miała wypłynąć inicjatywa dotycząca rozstania. Inicjatorem miał być Kuba, który zauważył, że on i Anna z pewnych powodów niestety do siebie nie pasują. Po tych smutnych wydarzeniach Anna wyjechała odpocząć do Włoch.

Z kolei Kuba pisał, że ma zamiar na dwa tygodnie odwiedzić swoją rodzinę w Australii. Dziś oboje są dwóch różnych miejscach swojego życia. Kuba zajmuje się wytrwale gospodarstwem, a Anna buduje dom?

Polecamy także: Czesi wprowadzili „inteligentną kwarantannę”- Co to jest?

Do takich wniosków po ostatniej publikacji gwiazdy „Rolnik szuka żony” doszli jej fani. Anna opublikowała zdjęcie, gdzie widać, że znajduje się w surowym budynku.

Czyżby w jej życiu miały niedługo nadejść wielkie zmiany? Tego nie wiemy, ponieważ niestety celebrytka na pytania na temat domu nie odpowiada.

Anna Stelmaszczyk i Jakub to niedawne gwiazdy "Rolnik szuka żony" w TVP, gdzie ich życiowe drogi starała się ze sobą połączyć niezastąpiona Marta Manowska
Anna Stelmaszczyk i Jakub to niedawne gwiazdy „Rolnik szuka żony” w TVP, gdzie ich życiowe drogi starała się ze sobą połączyć niezastąpiona Marta Manowska/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Gessler zaniemówiła ze szczęścia! Nie uwierzycie

Polecamy również:

Szok! Żona Pawła z „Rolnik szuka żony” szczerze o aborcji

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →