Była zona ujawniła prawdę o rozwodzie z Wiśniewskim. Przełom

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski aktualnie tworzą zespół „Ich Troje”, lecz jeszcze kilka lat temu byli małżeństwem. Dziś gwiazda legendarnego zespołu postanowiła zdradzić kilka szczegółów ze swojego wspólnego życia z Michałem Wiśniewskim. Piosenkarka wypowiedziała się również na temat tego, w jaki sposób jej małżeństwo dobiegło końca i co ją wówczas bardzo mocno odmieniło. Czy dziś mimo ponownej współpracy z byłym mężem poradzi sobie z demonami przeszłości? A może to jest już dawno za nią?

Anna Świątczak to aktualna wokalistka zespołu „Ich Troje”. Piosenkarka przed laty była już związana z zespołem, lecz jej karierę przerwał rozwód z Michałem Wiśniewskim. Wówczas piosenkarka miała przeżyć olbrzymią przemianę w swoim życiu.

Czytaj też: Polacy załamani! Miało ruszyć 6 czerwca, ale zostało odwołane

Jej podejście do codzienności zmieniło się wręcz diametralnie. Dziś przy okazji najnowszego wywiadu postanowiła to wyznać. Nie kryła przy tym, że sporą zasługę w swojej przemianie zawdzięcza Bogu, do którego się nawróciła po odejściu z „Ich Troje”.

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski

Mam wrażenie, że sam Bóg się wtedy o mnie upomniał i pokazał mi inną perspektywę. (…) Postanowiłam więc zaufać Bogu, stanąć po jego stronie. Uznałam, że skoro on mnie stworzył, to najlepiej wie, czego potrzebuję. I powoli zaczęłam, a w zasadzie to on zaczął, porządkować moje życie. Znowu powiedziałam, że chcę, żeby Pan Bóg był pierwszy w moim życiu – wyznała Anna Świątczak.

Zobacz również: Szokujące słowa Jackowskiego o koronawirusie! To nagranie robi furorę w sieci

Piosenkarka stara się również mówić o Bogu swoim dzieciom. Podkreśla przy tym jednak, że nie narzuca swojej wiary im.

Zawsze im powtarzam, że gdy byłam w ich wieku, to nie wiedziałam o alternatywie. Nie miałam pojęcia, że można inaczej żyć. Ale odkąd poznałam Boga, wiem, że można przeżyć życie inaczej

– powiedziała piosenkarka.

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski aktualnie tworzą zespół "Ich Troje", lecz jeszcze kilka lat temu byli małżeństwem. Jak wspomina rozwód?
Anna Świątczak i Michał Wiśniewski aktualnie tworzą zespół „Ich Troje”, lecz jeszcze kilka lat temu byli małżeństwem. Jak wspomina rozwód? Screen/ YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Ile zarabia Joanna Krupa? Wyciekły gigantyczne zarobki gwiazdy

Doda nie wytrzymała i powiedziała prawdę o Majdanie. Chodzi o film Latkowskiego

Koniec kariery Margaret w TVP! Szokujące kulisy sprawy

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →