Prezenterka Dzień dobry TVN nago! Ostro przesadziła

Anna Wendzikowska korespondentka programu „Dzień dobry TVN” oraz aktorka z serialu produkcji TVP pod tytułem „M jak miłość” pokazała się nago na jednej z fotografii zaprezentowanych na jej profilu na portalu Instagram.

Zobacz również: Powrót do szkoły jeszcze w maju? Jest jasny komentarz

Anna Wendzikowska od lat jest korespondentką śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN”, zazwyczaj przeprowadza wywiady z gwiazdami filmowymi podczas premier. Podczas tych rozmów niejednokrotnie zachwyciła swoją urodą osobistości z Hollywood, które jasno dawały jej tego wyraz.

Podczas wywiadów wielu aktorów składało jej różne propozycje. Między innymi Anthony Mackie chciał się z nią umówić na wspólne puszczanie latawców, a Jude Law próbował ją nawet pocałować. Także kobiety doceniają jej urodę, Angelina Jolie nie mogła wyjść z podziwu nad jej wyglądem.

Czytaj też: Fronczewski w ciężkiej sytuacji. Po operacji wyszły komplikacje

W latach 2011- 2017 odgrywała rolę Moniki w serialu produkcji TVP pod tytułem „M jak miłość”, potem miała roczną przerwę i powróciła do roli. Gra w serialu do dzisiaj.

Wendzikowska była też uczestniczką trzynastej edycji programu rozrywkowego produkowanego jeszcze wtedy przez stację TVN pod tytułem „Taniec z gwiazdami”

Anna Wendzikowska nago na portalu Instagram!

Uroda Wendzikowskiej nie jednemu zaparła dech w piersiach, ostatnio dziennikarka postanowiła pochwalić się serią zdjęć z wakacji spędzonych na Bali. Opublikowała je na portalu społecznościowym Instagram, na jednym z nich prezentuje się toples w basenie.

Fani wyrazili swój zachwyt nad jej urodą, ale też nad pięknem otoczenia. Gratulowali też talentu fotografowi, którym okazał się ukochany dziennikarki.

Anna Wendzikowska korespondentka programu "Dzień dobry TVN" oraz aktorka z serialu produkcji TVP pod tytułem "M jak miłość" pokazała się nago na Instagram.
Anna Wendzikowska korespondentka programu „Dzień dobry TVN” oraz aktorka z serialu produkcji TVP pod tytułem „M jak miłość” pokazała się nago na Instagram.

źródło: Instagram

Polecamy także:

Wiemy od kiedy otworzą restauracje! Przeciek z rządu

Wojewódzki krótko podsumował Hołownię. Chyba nie o to chodziło

Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →