Tajemnica Kurdej Szatan wyszła na jaw, teraz już wszystko jasne

Udostępnij:

Basia Kurdej Szatan to jedna z tych gwiazd, których losy śledzimy nie tylko na planie serialu „M jak miłość”, ale także w prawdziwym życiu. Jednym z dyżurnych motywów, które powracają regularnie w dyskusjach na temat gwiazdy programu „Taniec z gwiazdami” jest kolejne dziecko. Ostatnio profil Instagram Basi wzbogacił się o fotografię, która na nowo rozpala emocje fanów! Czy aktorka pożegna się niebawem z telewizją Polsat? Czy ciąża Kurdej Szatan to fakt?

Showbusiness plotką stoi, a niedopowiedzenia to paliwo niejednej kariery. Są jednak gwiazdy, które nie ulegają tym trendom i bez ogródek wykładają kawę na ławę. Jedną z nich była nowa gwiazda telewizji Polsat. Barbara Kurdej Szatan zawsze szybko i jednoznacznie dementowała plotki dotyczące jej życia, w tym takich tematów, jak ciąża. Motyw drugiego dziecka przewijał się regularnie wśród doniesień o życiu uczestniczki programu „Taniec z gwiazdami”, jednak Basia rozprawiała się z tymi plotkami szybko i bezlitośnie.

Czytaj też: Siwiec upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki

Tym razem jednak, Instagram popularnej Joasi z serialu „M jak miłość” wzbogacił się o wiele mówiące zdjęcie. Z pozoru jest to zwyczajna fotografia, ale jeden szczegół przykuwa uwagę spostrzegawczych fanów. Na policzku aktorki widać wyraźnie dwa namalowane paski: jeden niebieski i jeden różowy. Być może jest to przypadek, ale z drugiej strony, w tym biznesie nie ma raczej miejsca na przypadki.

Czy to już oficjalna wiadomość? Kolejna ciąża Basi Kurdej Szatan?

Ciąża Kurdej Szatan to dyżurny temat, a Instagram gwiazdy programów "Taniec z gwiazdami" i "M jak miłość" dodatkowo podsyca plotki. Co na to Polsat?
fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/Instagram

Czyżby była to próba zwrócenia przez Basię uwagi świata na to, na co fani czekają już od dawna? Czy nowe zdjęcie mówi: „teraz już oficjalnie możecie używać słów „Kurdej Szatan” i „ciąża” w jednym zdaniu”? Przecież od zawsze kolor niebieski oznacza chłopca, a różowy – dziewczynkę. Być może więc barwy te nie znalazły się na twarzy aktorki „M jak miłość” przypadkowo?

Czytaj też: Będziecie w szoku. To tu wychowywała się Kurdej Szatan

Pytania mnożą się, ale jedno jest pewne. Jeśli spostrzegawczy fani mają rację, „Taniec z gwiazdami” i cała telewizja Polsat będą musieli pogodzić się z faktem, że ciąża Kurdej Szatan zmieni jej priorytety i piruety na parkiecie zejdą na dalszy plan…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Znamienne słowa Morawieckiego przed śmiercią. Coś wzruszającego! (wideo)
To on „stworzył” z Gessler gwiazdę. Kim jest?
Kornel Morawiecki nie żyje. Premier zdradza jego ostatnie słowa
Aleksandra Szwed na ostro! Chwyciła go w ręce i zawstydziła facetów
Wojewódzki na żywo zadzwonił do ojca. Kazał mu spier…

, , , , , ,