Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski (Bardowscy) to niedawne gwiazdy reality show TVP Rolnik szuka Żony, którym przyjdzie na świat kolejne dziecko. Par W poznała się ze sobą w programie i już od pierwszego kontaktu widać było, że coś z tego będzie. Bez wątpienia sporą zasługę w tej kwestii ma Marta Manowska, która od samego początku była wręcz zachwycona relacjami Anny i Grzegorza, którzy dziś są jedną z najlepiej rozpoznawalnych par biorących udział w popularnym programie TVP. Aktualnie oboje oczekują kolejnego dziecka, które ma przyjść na świat lada moment. Z tego powodu Ania postanowiła zdradzić swoim fanom na portalu Instagram imię i płeć nowej pociechy.

Bardowscy i ich kolejne dziecko

Czytaj też: Mucha zszokowała wyglądem! Czy to na pewno ona?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rolnik szuka Żony TVP to program, który od samego początku prowadzi Marta Manowska. Formuła programu jest dosyć prosta, a w odcinku zerowym poznajemy szukających miłości rolników. W kolejnych etapach programu piątka rolników, która otrzymała najwięcej listów, spośród zgłoszeń wybiera kilka kandydatek/kandydatów, z którymi umawia się na spotkanie. Po kolejnej selekcji wybrana grupa pań/panów zapraszana jest do wizyty w gospodarstwie wybranego rolnika. Tam też dokonywany jest ostateczny wybór. Nie jest to jednak zakończenie programu. Rolnicy u boku swoich wybranek/wybranków odwiedzają też ich rodziny i odbywają romantyczną podróż.

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski (Bardowscy) to niedawne gwiazdy reality show TVP Rolnik szuka Żony, którym przyjdzie na świat kolejne dziecko.
Ania Bardowska/ screen YouTube

Czytaj też: Kurdej Szatan została brutalnie upokorzona. Przerwała milczenie i opowiedziała wszystko

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski (Bardowscy) to niedawne gwiazdy reality show TVP Rolnik szuka Żony, którym przyjdzie na świat kolejne dziecko. Par W poznała się ze sobą w programie i już od pierwszego kontaktu widać było, że coś z tego będzie. Bez wątpienia sporą zasługę w tej kwestii ma Marta Manowska. Prowadząca od samego początku była wręcz zachwycona relacjami Anny i Grzegorza. Dziś para rolników jest od dłuższego czasu po ślubie i posiada jednego syna Jasia, lecz lada dzień stan osobowy rodziny Bardowskich ma się poszerzyć i na świat ma przyjść córka Anny i Grzegorza, która ma mieć na imię Liwia.

„15 kg na plusie, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia. Czekamy i im bliżej do naszego spotkania tym bardziej się niecierpliwię. Wczoraj byliśmy u lekarza. Jasiu został z babcią w domu, odpowiednio przygotowany, że rodzice jadą sprawdzić jak się czuje jego siostra. Wracamy zadowoleni, Janek wybiega na powitanie i zaczyna krzyczeć „A gdzie Liwia?” Wybiegł na schody i rozglądał się jakby miała zaraz po nich wejść. Ciekawa jestem ich pierwszego spotkania” – napisała Anna Bardowska na swoim profilu na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Gessler była w szoku po zobaczeniu TEGO na talerzu!
Wendzikowska, Siwiec i ogromna wpadka! Wolałyby aby tych zdjęć nie było
Skandal u Rozenek Majdan! Ludzie wściekli do białości
Joanna Krupa oszukała wszystkich! Co z jej ciążą?
Kurdej Szatan w Hollywood? Aktorka przerwała milczenie i wyznała całą prawdę
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →