Szok! Była Bieniuka przerwała milczenie i ujawniła koszmar

Jarosław Bieniuk, wdowiec po ukochanej przez wszystkich Polaków Annie Przybylskiej, nie ma ostatnio dobrej passy, bowiem nie dość, że jakiś czas temu został oskarżony o gwałt, to jeszcze jego była partnerka, Martyna Gliwińska, zdecydowała się opowiedzieć o tym, jaki koszmar jej zgotował. Bieniuk i Gliwińska będą mieli dziecko, ale ciąża nie sprawiła, że piłkarz zdecydował się wejść w nowy związek.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze
  2. „Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim
  3. Matka Przybylskiej ujawniła to dopiero teraz. To się wydarzyło w chwili śmierci Ani

Relacja, jaką mają Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk nie należy do prostych. Choć bowiem kiedyś stanowili związek, dziś chyba więcej ich łączy niż dzieli. Jest to oczywiście problem, bowiem Bieniuk i Gliwińska będą mieli razem dziecko. Ale choć ciąża jest już zaawansowana, nic nie wskazuje na to, że piłkarz poczuwa się do ponownego zostanie ojcem, co dla modelki oznacza koszmar.

Czytaj też: Brad Pitt zażartował z rodziny królewskiej! Wszystkim opadły szczęki

Co ciekawe, gdy Gliwińska zaszła w ciążę, nie była już w związku z piłkarzem, bowiem odeszła od niego wcześniej, twierdząc, że przeszkadza jej fakt, że nie podziela on jej poważnych planów na wspólną przyszłość. Choć modelka okazała mu wielkie wsparcie, gdy Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt, ciąża i wspólne dziecko nie sprawiły, że zdecydował się on ponownie wejść w ten związek.

Koszmar jaki przeżywają Gliwińska i Bieniuk trwa

Gliwińska i Bieniuk przechodzą koszmar, bo wkrótce zakończy się ciąża i urodzi się ich dziecko, ale Bieniuk, oskarżony o gwałt, nie chce wchodzić w związek
fot.: Martyna Gliwińska, screen/ Instagram

Dla modelki to koszmar, bowiem samotne wychowywanie dziecka nie należy do najłatwiejszych, a do tego Gliwińska zdążyła się już zaprzyjaźnić z córką piłkarza, Oliwią Bieniuk i resztą rodziny.

Czytaj też: Wybory prezydenckie 2020: Znamy termin!

Niestety, choć rodzina jest po jej stronie, Jarosław Bieniuk chyba wciąż nie zamierza wziąć odpowiedzialności za dziecko, które niebawem urodzi Gliwińska. Twierdzi on, że nie ma na to czasu, bo musi pracować i zajmować się rodziną. Czy piłkarz pójdzie po rozum do głowy?

źródło: pikio

POLECAMY:

Żmijewski przerwał milczenie. Cała prawda o odejściu z TVP

Była żona oskarżyła Deepa o przemoc! Wyciekły nagrania

Macron przybył z jednym celem do Polski. Znamy go

Platforma ponownie doniosła na Polskę. Wezwała KE do reakcji

Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze

Tagi: Jarosław Bieniuk związek, Gliwińska ciąża,

, , , , ,