Była żona oskarżyła Deepa o przemoc! Wyciekły nagrania

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Johny Deep został oskarżony o przemoc? Johny Deep i jego była żona (rozwód w 2017 roku), Amber Heard zobaczyła nagrania, które sprawiły, że rozwód był tylko i wyłącznie formalnością. Na dodatek dziś opinia publiczna na świecie całkowicie mogła zmienić swoje zdanie na temat byłego małżeństwa gwiazdora największych amerykańskich produkcji. Od samego początku było jasne, że małżeństwo Johnego Deepa nie należało do tych najlepszych. W domu Deepa dochodziło do licznych awantur. Rozstanie pary od początku wydawało się tylko kwestią czasu.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze
  2. Fani wstrzymali oddech! Anna Mucha bierze ślub? Zdjęcie mówi wszystko
  3. Dramat. Gwiazda Ranczo chciała popełnić samobójstwo?

Johny Deep oskarżany o przemoc w domu?

Johny Deep i jego była żona (rozwód w 2017 roku), Amber Heard zobaczyła nagrania, które sprawiły, że rozwód był tylko i wyłącznie formalnością. Na dodatek cały świat zobaczył, że rozwód nie był wyłącznie winą aktora, który wykazywał mimo wszystko chęci, aby ratować swój związek. Para udała się nawet na terapię małżeńską. To właśnie z jednej ze sesji terapeutycznych pochodzi popularne nagranie. Słyszymy na nim jak Amber przeprasza męża za to, że wielokrotnie biła go. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, kto był powodem rozpadu ich związku, który trwał zaledwie dwa lata.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

„Przepraszam, że uderzyłam cię w twarz, ale tylko cię uderzyłam, nie użyłam do tego pięści. […] Nie pamiętam dokładnych ruchów mojej dłoni, ale wszystko z tobą w porządku, nie skrzywdziłam cię, nie biłam cię pięścią, tylko cię uderzałam 

– mówiła Johnny’emu Deppowi jego była żona podczas ich terapii małżeńskiej. Teraz nagranie z tego momentu obiegło niemal cały świat. Wygląda na to, że bezpośrednim powodem rozstania nie był popularny aktor.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Żona Deepa o przemocy

Z nagrania wynika również, że to Johny Deep chciał, aby jego związek z Amber przetrwał. Niestety żona nie potrafiła mu dać zapewnienia, że ponownie nie dojdzie między nimi do rękoczynów.

„Nie mogę ci obiecać, że wszystko będzie idealne. Nie mogę obiecać, że znowu nie dojdzie do rękoczynów. Czasem denerwuję się tak bardzo, że tracę panowanie. Mogę ci obiecać, że zrobię wszystko, żeby się zmienić. Obiecuję. Nie będę mówić o rozwodzie, dopóki naprawdę nie będę tego pewna”

– powiedziała.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

Johny Deep został oskarżony o przemoc? Johny Deep i jego była żona (rozwód w 2017 roku), Amber Heard zobaczyła nagrania, które sprawiły,  że rozwód...
Małżeństwo Deep/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →