Wojewódzki znowu to zrobił! Ostra przesada

Udostępnij:

We wtorek 22 października w programie „Kuba Wojewódzki show” czeka nas moc atrakcji, bowiem Król TVN zaprosił do swego studia dwóch wybitnych polskich aktorów. Są nimi Dawid Ogrodnik i Piotr Adamczyk. Ich wizyta w studio ma związek z promocją najnowszego filmu, w którym zagrali obaj aktorzy, tj. „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, ale jak to zwykle u Wojewódzkiego, możemy się spodziewać, że w rozmowach poruszone będą także tematy niezwiązane bezpośrednio z nowym filmem.

Czytaj też: Gessler w Bydgoszczy. Możecie być pewni, że będzie się działo

Zapowiedzi programu „Kuba Wojewódzki show”, który obejrzymy 22 października, krążą po sieci już od jakiegoś czasu. Oczywiście Król TVN nie byłby sobą, gdyby nie zmusił swoich gości do wygłupów, prowokując ich do przedstawienia się widzom nazwami swoich profili na Instagramie. Słuchanie jak Dawid Ogrodnik dodaje po swoim nazwisku słowo „official”, a Piotr Adamczyk „actor” (przez „c”) jest ogromnie zabawne.

22 października „Kuba Wojewódzki show” odwiedzą wyjątkowi goście

Gośćmi w dzisiejszym (22 października) programie "Kuba Wojewódzki show" będą Dawid Ogrodnik i Piotr Adamczyk. Jakie pytania przygotowal dla nich Król TVN?
fot.: Kuba Wojewódzki, Dawid Ogrodnik, Piotr Adamczyk, screen/ Instagram

W jednej z wersji trailera widzimy też gwiazdorów rozważających nad tym, czy mają zrobić „jedynkę”, czy „dwójkę”, a jeśli tak, to kiedy. W innej sytuacji takie dwuznaczne toaletowe żarty nie miałyby racji bytu, ale u Wojewódzkiego są one jak najbardziej na miejscu, bo Król TVN jest świetny w sprawianiu, że jego goście rozluźniają się i opuszczają gardę.

Czytaj też: Anna Mucha i Wojewódzki znowu razem?! Mamy komentarz!

Wszystko wskazuje więc na to, że dzisiejszy (22 października) odcinek „Kuba Wojewódzki show” będzie najeżony żartami i umożliwi nam zobaczenie Ogrodnika i Adamczyka w nieco mniej formalnych wydaniach. Oby tylko między gagi o kupie udało się wcisnąć nieco poważniejszej rozmowy na temat filmu „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, który zgarnia świetne recenzje oraz zdobywa nagrody i nominacje.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Sensacja w Rolnik szuka Żony. Internauci nie dowierzają!
Wpadka Kurdej Szatan na Insta! Co za katastrofa
Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!
Rozenek ośmiesza się w Sieci! Ludzie jej nie oszczędzili
Wpadka Kurdej Szatan! Internauci nie mieli dla niej litości

, , , , ,