Kurdej Szatan wylatuje z”M jak miłość”! Fani wściekli

Udostępnij:

Wydawać by się mogło, że nie da się nie lubić sympatycznej Basi Kurdej Szatan, jednak i aktorka grająca Joasię w serialu TVP2 „M jak miłość” ma swoich przeciwników. Przekonać się można o tym przeglądając komentarze, jakie fani zostawiają pod jej fotografiami umieszczonymi w serwisie Instagram. Dlaczego faworytka tanecznego show stacji Polsat „Taniec z gwiazdami” spotyka się z krytyką ze strony internautów?

Życie gwiazdy toczy się w cyklach popularności. W okresach, gdy jest ona u szczytu, jej twarz widoczna jest wszędzie, ale gdy popularność wygasa, kończą się również kontrakty reklamowe, filmowe, a wraz z nimi – wszechobecność. Trudno się zatem dziwić, że gwiazda, która czuje, że właśnie jest jej moment, wykorzystuje go, by jak najmocniej zaistnieć w świadomości, popracować jak najwięcej i jak najwięcej zarobić.

Czytaj też: Wiśniewski zabrał syna na mecz. Będziesz w szoku komu kibicują!

Tak jest właśnie w przypadku Basi Kurdej Szatan, która odtwarza rolę Joasi w kultowym serialu TVP2 „M jak miłość”, bo aktorka czynnie działa nie tylko na planie tego serialu, ale bierze udział także w innych produkcjach, między innymi w tanecznym show telewizji Polsat „Taniec z gwiazdami”, który być może nawet wygra.

Fani mają dość Kurdej Szatan w „M jak miłość”

Instagram ma dość Kurdej Szatan w serialu "M jak miłość (TVP2). Czy podobnie mówią fani show "Taniec z gwiazdami" (Polsat)?
fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Do tego celebrytka obecna jest w reklamach, na okładkach pism i w innych miejscach. To wszystko sprawia, że część fanów czuje przesyt i daje temu wyraz na przykład w serwisie Instagram. Widać to dobrze wśród fanów serialu „M jak miłość”, którzy ewidentnie znudzili się już Barbarą Kurdej Szatan i są zdania, że wątek jej postaci należy do najnudniejszych i najsłabszych.

Czytaj też: Gessler w Bydgoszczy. Możecie być pewni, że będzie się działo

W świetle faktu, że TVP2 w atmosferze skandalu podziękowała ostatnio aktorce za współpracę przy innych produkcjach, można przypuszczać, że opinie widzów serialu „M jak miłość” będą kolejnym powodem, dla którego scenarzyści wykreślą za moment postać graną przez Kurdej Szatan ze scenariusza, bowiem już od jakiegoś czasu chodzą o tym słuchy. A tym, którzy będą czuli niedosyt jej postaci w mediach pozostanie oglądanie telewizji Polsat, choć i wśród fanów show „Taniec z gwiazdami” czuć już znużenie Baśką.

źrodło: Instagram

POLECAMY:

Anna Mucha i Wojewódzki znowu razem?! Mamy komentarz!
Sensacja w Rolnik szuka Żony. Internauci nie dowierzają!
Wpadka Kurdej Szatan na Insta! Co za katastrofa
Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!
Rozenek ośmiesza się w Sieci! Ludzie jej nie oszczędzili

, , , , , ,