Rozenek wyznała prawdę o surogatce! Nagranie szybko obiegło sieć

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek jednak nie jest w ciąży? Na portalu społecznościowym Instagram Rozenek została posądzona o to że nosi sztuczny brzuch, a dziecko urodzi jej surogatka, kiedy więc ma nastąpić poród?

Czytaj też: Tego jeszcze nie było! Anna Mucha zażenowana po występie uczestnika „Dance Dance Dance”

Gosia Rozenek została ostatnio na portalu Instagram zaatakowana przez część fanów. Uważają oni mianowicie, że Perfekcyjna Pani Domu wcale nie jest w ciąży, a tylko udaje i do zdjęć i filmów zakłada sztuczny brzuch. Dziecko ma natomiast urodzić wynajęta surogatka.

Oczywiście Małgorzata Rozenek-Majdan wiele razy dementowała te plotki, ale przy okazji jednego z ostatnich wywiadów, gdy dziennikarz postanowił zażartować z całej sytuacji i zapytał, czy założyła sztuczny brzuch, gwieździe TVN puściły nerwy i w emocjonalny sposób wyznała całą prawdę.

Małgorzata Rozenek jednak nie jest w ciąży?

View this post on Instagram

No i wygrał 👏 takie gry, to też sposób na naukę🤓 #zostańwdomu

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

„Tak, dzisiaj założyłam brzuch. Pomagał mi mąż zapiąć. Jest pewna grupa społeczeństwa, która jest zwolennikiem spiskowych teorii dziejów. I pewne proste rzeczy są dla nich za proste. Bo w Polsce myśli się tak, że jeżeli ciąża, to trzeba się naprawdę bardzo bardzo uspokoić. A jak ktoś jest aktywny zawodowo, to wzbudza jakieś takie niezdrowe emocje. W niektórych krajach instytucja surogatki jest zalegalizowana i prawdopodobnie gdyby było tak w Polsce, że musiałabym skorzystać z takiej pomocy, to przyrzekam, że mówiłabym o tym głośno”

– stwierdziła rozżalona Małgorzata Rozenek-Majdan

Zobacz również: Świat patrzy z przerażeniem. Rekordowa liczba zgonów

Należy zaznaczyć, że Gosia zaprezentowała przy tym dumnie wielki brzuch, chociaż jedynie przez ubranie. Na temat tych niedorzecznych plotek postanowił wypowiedzieć się również Radek Majdan.

„Są takie panie, że zawsze będą się czepiały Małgosi. To tak jak z jej wiekiem. Ktoś raz napisał i zawsze już będą się tego czepiały. Nie sądzę, żeby ktoś był na tyle infantylny i pozbawiony wyobraźni, żeby wierzył w te plotki o brzuchu, widząc zdjęcia”

– stwierdził Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek jednak nie jest w ciąży? Na Instagram Rozenek została posądzona o to że ma sztuczny brzuch, a dziecko nosi surogatka, kiedy poród?
Małgorzata Rozenek jednak nie jest w ciąży? Na Instagram Rozenek została posądzona o to że ma sztuczny brzuch, a dziecko nosi surogatka, kiedy poród? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Tragiczna sytuacja w rodzinie Szpaka! Jest załamany

Rekordowy wzrost liczby zakażonych w Polsce

Koronawirus wymknął się spod kontroli. Przerażające sceny z Włoch

To może Cię również zainteresować:

Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…

Gdzie naprawę mieszka Ferdek Kiepski? Mało kto wie

Kurdej-Szatan nie zawsze tak żyła. Wyszły na jaw początki jej kariery

loading...

, , , , , ,