Rekordowy wzrost liczby zakażonych w Polsce

Udostępnij:

Koronawirus w Polsce: Rekordowy wzrost zachorowań, liczba zakażonych wzrosła w ciągu ostatniej doby o 111 osób, zmarłych jest 5, przedwczoraj wieczorem rząd wprowadził na terenie naszego kraju stan epidemii. Jak wyglądają statystyki? Dane aktualne na 22 marca godzina 6:30 rano.

Czytaj też: Koronawirus wymknął się spod kontroli. Przerażające sceny z Włoch

Mamy 44 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – podało Ministerstwo Zdrowia.

Rekordowy wzrost liczby zakażonych w Polsce

21 marca w godzinach wieczornych poinformowano za pośrednictwem resortu zdrowia o 111 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. To rekordowy wzrost liczby zachorowań od momentu pojawienia się w naszym kraju koronawirusa.

Zobacz również: Na świecie szaleje koronawirus, tymczasem Kaczyński…

Poinformowano, ze nowe przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą 20 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, pięciu osób z woj. wielkopolskiego, dwóch osób z woj. kujawsko-pomorskiego i po jednej osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego.

Obecnie w Polsce jest 536 osób zakażonych koronawirusem. Pięć osób zakażonych zmarło. W przestrzeni publicznej pojawiła się informacja o 27-letniej kobiecie zmarłej, u której wykryto również COVID-19, jednakże ostatecznie nie on był przyczyną śmierci Polki.

Czytaj także: Niewiarygodne! Takiej sytuacji na stacjach jeszcze nie było

Łącznie w sobotę resort zdrowia potwierdził 111 przypadków nowych przypadków zarażenia koronawirusem. To największy dobowy wzrost liczby zakażeń do tej pory.

Źródło: Ministerstwo Zdrowia, PAP, Interia

Koronawirus w Polsce: Rekordowy wzrost zachorowań, liczba zakażonych wzrosła w ciągu doby o 111 osób, zmarłych jest 5 osób, wprowadzono stan epidemii
Koronawirus w Polsce: Rekordowy wzrost zachorowań, liczba zakażonych wzrosła w ciągu doby o 111 osób, zmarłych jest 5 osób, wprowadzono stan epidemii

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →