Tego jeszcze nie było! Anna Mucha zażenowana po występie uczestnika „Dance Dance Dance”

Udostępnij:

Wpadka w „Dance Dance Dance” w TVP – Anna Mucha mocno skrytykowała uczestnika za jego występ. Trzeba przyznać,  że każdy był w szoku. Takiej sytuacji już bardzo dawno nie było w „Dance Dance Dance”.

Czytaj też: Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

Podczas występu doszło do sytuacji,  która dla tancerza jest wręcz nie do pomyślenia. Jeden z uczestników przez moment zapomniał kroków do swojego układu tanecznego. Widownia wraz z jurorami przez moment zamarła. Mimo wszystko uczestnik starał się zamaskować swoją niemałą wpadkę. Jak ostatecznie zakończyła się cała sytuacja?

Wpadka w „Dance Dance Dance”

W ostatnim czasie wiele programów rozrywkowych zakończyło swoją emisję. Powód tej sytuacji jest jeden – koronawirus. W zeszłym tygodniu między innymi władzę telewizji Polsat podjęły decyzję o zakończeniu programu „Taniec z Gwiazdami”. Z tą decyzją wobec „Dance Dance Dance” zwlekało TVP.

Ostatecznie również nagrania do tego programu zostały zawieszone. Najbliższe odcinki zostały skrócone i podzielone na te z występami w parach oraz solo.  Dzięki temu program ma być emitowany na antenie TVP do 11 kwietnia.

Anna Mucha krytycznie po występie

Dziś w show zostały cztery taneczne duety.
Są nimi  Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, bracia Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Niestety jedno z nich w ostatnim odcinku programu zaliczyło wpadkę.

Przede wszystkim nie mogła ona umknąć uwadze Annie Musze,  która w tej edycji stara się być najbardziej surowym jurorem. Kto musiał tym razem przyjąć na klatę krytykę ze strony popularnej aktorki?

Chodzi tu o występ braci Jonkisz, czyli Rafała i Krzysztofa. Zatańczyli oni do utworu LMFAO ft. Lauren Bennett, GoonRock „Party Rock Anthem”. Mogłoby się wydawać,  że z choreografią do tego utworu poradzą sobie bez żadnego problemu.

Zobacz również: Świat patrzy z przerażeniem. Rekordowa liczba zgonów

Tak jednak się nie stało. Jeden z braci przez moment zapomniał kroków. Był nim Krzysztof,  który przez moment stanął w miejscu i nie wiedział co ma robić. Po kilku sekundach wrócił ponownie do tańca,  lecz jego wpadka została uchwycona przez wszystkich.

Tak bardzo bym chciała, żeby mi szkło kontaktowe się wtedy przesunęło albo żebym tego nie zobaczyła… Boże, ja to widziałam

– zaczęła Anna Mucha ocenę występu braci.

W obronie tancerza stanął Robert Kupisz:

Ale jak wyszedł z tego – zauważył.

A wy jak oceniacie występ Rafała i Krzysztofa?

Wpadka w "Dance Dance Dance" w TVP - Anna Mucha mocno skrytykowała uczestników za ich występ. Trzeba przyznać,  że każdy był w szoku.
Wpadka w „Dance Dance Dance” w TVP – Anna Mucha mocno skrytykowała uczestników za ich występ. Trzeba przyznać, że każdy był w szoku./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

loading...

, ,