Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiśniewski z zespołu ich Troje uwielbia szokować, jednak na wokandę bierzemy dzisiaj nie topowy temat jakim jest jego rozwód, bowiem wypowiedział się o tak intymnej rzeczy jaką jest penis, wspomniał też piersi swojej byłej żony, ciekawe co na to Mandaryna?

Lider Ich Troje, Michał Wiśniewski lubi lśnić w mediach i często dzieli się swoimi spostrzeżeniami z szerszą publicznością. Mimo, że jego życie prywatne przeżywa kryzys, gdyż własnie bierze on rozwód z Dominiką Tajner. Nie przepuścił jednak okazji, żeby skomentować powiększone piersi swojej byłej małżonki jaką jest Mandaryna. Przy okazji Wiśniewski wyznał co myśli o kompleksie małego penis a, który jest wielkim problemem mężczyzn.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

Według Michała Wiśniewskiego, kobiety wcale nie powiększają sobie biustu próbując sprostać oczekiwaniom mężczyzn. Przynajmniej w większości przypadków robią to, żeby podnieść swoje samopoczucie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lider Ich Troje twierdzi, że jego byłą małżonka podobała mu się w każdej postaci i powiększenie biustu nic tu nie zmieniało. Marta Wiśniewska zrobiła to tylko i wyłącznie dla swojego dobrego samopoczucia.

Wiśniewski: mały penis to kompleks mężczyzn

Nie zmienia to faktu, zauważył Michał Wiśniewski, że nowe piersi żony przypadły mu do gustu, a na pewno cieszyły Mandarynę. Jak zauważa celnie lider Ich Troje problem z za małymi piersiami u kobiet jest podobny z kompleksem małego penisa u mężczyzn. Mały rozmiar biustu powoduje u kobiet brak pewności siebie. A mimo, że bolesna i kosztowna operacja powiększenia może łatwo to zmienić.

Piersi Mandaryny zawsze się mu podobały

Oczywiście Wiśniewski podkreśla, że powiększone kobiece piersi, u wielu mężczyzn wywołują dodatkowe bodźce seksualne, u niego jednak nic nie uległo zmianie. Marta podobała mu się w każdej postaci, tak samo z małymi, jak i z większymi piersiami. Ponieważ według Michała ma do zaoferowania mężczyźnie dużo więcej niż tylko to co nosi na klatce piersiowej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mandaryna przeszła operację powiększenia biustu w 2004 roku.

Mimo, że wielu obserwatorów i fanów Michała Wiśniewskiego uważało, że związek z czwartą już żoną Dominiką Tajner będzie tym ostatnim. A gwiazdor w końcu się ustatkował i osiadł w jednym miejscu, rzeczywistość okazała się inna.

Pierwszą z byłych żon muzyka była piosenkarka Magda Femme pobrali się w 1996 roku, rozwód nastąpił w 2001. Drugi ślub Wiśniewski wziął już rok później, ze wspomnianą wyżej Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz. Po czterech latach i dwójce dzieci para także się rozstała. Kilka miesięcy później Michał ożenił się z Anną Świątczak. Z którą był związany przez pięć lat i doczekał się kolejnej dwójki dzieci.

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje i kompleks małego penis a, piersi w kontekście tego że bierze rozwód wspomina swoją żonę jaką jest Mandaryna
Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje i kompleks małego penis a, piersi w kontekście tego że bierze rozwód wspomina swoją żonę jaką jest Mandaryna

źródło: Fakt.pl

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →