Gdzie naprawę mieszka Ferdek Kiepski? Mało kto wie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiadomo już gdzie mieszka Ferdek (Andrzej Grabowski) z serialu „Świat według Kiepskich”. Koniec tajemnic, znamy dokładny adres lokum państwa Kiepskich.

Czytaj też: Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Świat według Kiepskich to serial komediowy, który przez lata zyskał olbrzymią popularność i status żywej legendy. Produkcja tv Polsat ma w całym kraju wielu wiernych fanów. To w dużej mierze zasługa fabuły serialu, który w każdym kolejnym odcinku porusza całkowicie nowe tematy. Warto w tym miejscu dodać, że celem produkcji „Świata według Kiepskich” było między innymi wytykanie złych przywar naszego narodu.

Dziś jednak stawiamy inne pytanie: gdzie mieszka Ferdek Kiepski?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktualnie spora część widzów serialu nie wyobraża sobie środowych wieczorów bez popularnego sitcomu. Barwne perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów zyskały status legendarnych. Na serial pozytywnie wpływa także fakt, iż producenci przez lata nie postanowili dokonać żadnych większych zmian w głównej obsadzie ról. Z tego właśnie powodu przez 20 lat możemy podziwiać grę Andrzej Grabowskiego, Ryszarda Kotysa czy Bartosza Żukowskiego.

Gdzie naprawdę mieszka Ferdek Kiepski z rodziną?

Wielu widzów i fanów z pewnością choć raz się zastanawiało nad tym, gdzie tak naprawdę są kręcone odcinki „Świata według Kiepskich”. Czy ów ulica Ćwiartki 3/4 może istnieć naprawdę, a może jest to zwykła fikcja stworzona na potrzeby popularnego serialu? Znamy odpowiedź na to nurtujące fanów pytanie.

Niestety ulica Ćwiartki 3/4 nie istnieje, lecz wiemy, gdzie kręcone są nowe odcinki serialu. Jest to kamienica położona we Wrocławiu przy ulicy Podwale 67. To właśnie w tym miejscu przez lata prowadzone są nagrania najnowszych odcinków popularnego w całym kraju sitcomu. Każdy fan Kiepskich zwiedzając Wrocław, zmierza właśnie tam, aby zobaczyć miejsce narodzin perypetii ulubionych bohaterów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakim serialem jest Świat według Kiepskich?

Świat według Kiepskich powstał ponad 20 lat temu. W 1999 roku władzę telewizji Polsat podjęły decyzję o stworzeniu serialu, który miałby w swojej treści rozweselać Polaków. Produkcja przedstawia poczynania rodziny Kiepskich, która żyje przy ulicy Ćwiartki 3/4.

Kiepscy w najnowszych odcinkach składają się z pięciu członków rodziny. Są to: Ferdynand — wieloletni bezrobotny, Halina Kiepska — żona Ferdka, Walduś Kiepski — syn, Martyna Kiepska — córka. Do rodziny niedawno doszedł piąty członek i jest nim Jola Kiepska — żona Waldemara.

Wiadomo już gdzie mieszka Ferdek (Andrzej Grabowski) z serialu "Świat według Kiepskich". Koniec tajemnic, znamy dokładny adres lokum państwa Kiepskich
Wiadomo już gdzie mieszka Ferdek (Andrzej Grabowski) z serialu „Świat według Kiepskich”. Koniec tajemnic, znamy dokładny adres lokum państwa Kiepskich

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →