Gdzie naprawę mieszka Ferdek Kiepski? Mało kto wie

Wiadomo już gdzie mieszka Ferdek (Andrzej Grabowski) z serialu „Świat według Kiepskich”. Koniec tajemnic, znamy dokładny adres lokum państwa Kiepskich.

Czytaj też: Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

Świat według Kiepskich to serial komediowy, który przez lata zyskał olbrzymią popularność i status żywej legendy. Produkcja tv Polsat ma w całym kraju wielu wiernych fanów. To w dużej mierze zasługa fabuły serialu, który w każdym kolejnym odcinku porusza całkowicie nowe tematy. Warto w tym miejscu dodać, że celem produkcji „Świata według Kiepskich” było między innymi wytykanie złych przywar naszego narodu.

Dziś jednak stawiamy inne pytanie: gdzie mieszka Ferdek Kiepski?

Aktualnie spora część widzów serialu nie wyobraża sobie środowych wieczorów bez popularnego sitcomu. Barwne perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów zyskały status legendarnych. Na serial pozytywnie wpływa także fakt, iż producenci przez lata nie postanowili dokonać żadnych większych zmian w głównej obsadzie ról. Z tego właśnie powodu przez 20 lat możemy podziwiać grę Andrzej Grabowskiego, Ryszarda Kotysa czy Bartosza Żukowskiego.

Gdzie naprawdę mieszka Ferdek Kiepski z rodziną?

Wielu widzów i fanów z pewnością choć raz się zastanawiało nad tym, gdzie tak naprawdę są kręcone odcinki „Świata według Kiepskich”. Czy ów ulica Ćwiartki 3/4 może istnieć naprawdę, a może jest to zwykła fikcja stworzona na potrzeby popularnego serialu? Znamy odpowiedź na to nurtujące fanów pytanie.

Niestety ulica Ćwiartki 3/4 nie istnieje, lecz wiemy, gdzie kręcone są nowe odcinki serialu. Jest to kamienica położona we Wrocławiu przy ulicy Podwale 67. To właśnie w tym miejscu przez lata prowadzone są nagrania najnowszych odcinków popularnego w całym kraju sitcomu. Każdy fan Kiepskich zwiedzając Wrocław, zmierza właśnie tam, aby zobaczyć miejsce narodzin perypetii ulubionych bohaterów.

Jakim serialem jest Świat według Kiepskich?

Świat według Kiepskich powstał ponad 20 lat temu. W 1999 roku władzę telewizji Polsat podjęły decyzję o stworzeniu serialu, który miałby w swojej treści rozweselać Polaków. Produkcja przedstawia poczynania rodziny Kiepskich, która żyje przy ulicy Ćwiartki 3/4.

Kiepscy w najnowszych odcinkach składają się z pięciu członków rodziny. Są to: Ferdynand — wieloletni bezrobotny, Halina Kiepska — żona Ferdka, Walduś Kiepski — syn, Martyna Kiepska — córka. Do rodziny niedawno doszedł piąty członek i jest nim Jola Kiepska — żona Waldemara.

Wiadomo już gdzie mieszka Ferdek (Andrzej Grabowski) z serialu "Świat według Kiepskich". Koniec tajemnic, znamy dokładny adres lokum państwa Kiepskich
Wiadomo już gdzie mieszka Ferdek (Andrzej Grabowski) z serialu „Świat według Kiepskich”. Koniec tajemnic, znamy dokładny adres lokum państwa Kiepskich

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

loading...

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →