Tragiczna sytuacja w rodzinie Szpaka! Jest załamany

Michał Szpak przeżywa prawdziwy dramat, rodzina zawsze była dla niego najważniejsza, dlatego nie dziwi fakt, że piosenkarz jest załamany, gdyż jego siostra znajduje się obecnie we Włoszech i zagraża jej koronawirus.

Czytaj też: Rekordowy wzrost liczby zakażonych w Polsce

Szpak zawsze podkreśla w wywiadach jak ważną częścią jego życia jest dla niego rodzina. Po śmierci matki, artysta jeszcze bardziej zbliżył się do swego rodzeństwa. Dlatego nie dziwi fakt, że w obliczu zagrożenia na jakie jest narażona jego siostra wokalista panikuje.

Siostra Michała Szpaka, Marlena jest znaną śpiewaczką operową i od lat mieszka i pracuje we Włoszech. Teraz, gdy sytuacja związana z epidemią koronawirusa wymyka się na półwyspie apenińskim spod kontroli, Michał bardzo się o nią martwi. Artystka twierdzi, że boi się pandemii, ale nie zamierza wracać do Polski, dlaczego?

Michał Szpak jest załamany, chodzi o koronawirus, jego siostra może być w zagrożona

Przyczyna jest prozaiczna, śpiewaczka twierdzi, że sposób w jaki postępują polskie linie lotnicze, które ewakuują polaków znajdujących się we Włoszech, jest niebezpieczny. Według niej nie przestrzegają podstawowych środków ostrożności jeżeli chodzi o higienę sanitarną na pokładzie. Artystka uważa, że większe prawdopodobieństwo zarażenia wirusem jest na pokładzie samolotu, niż na miejscu w Italii.

Zobacz również: Koronawirus wymknął się spod kontroli. Przerażające sceny z Włoch

„Zwłaszcza że opinie ludzi, którzy takim samolotem lecieli, donoszą, że zostali przetransportowani bez żadnych zabezpieczeń, środków ostrożności itp. Nieodpowiedzialne!”

– wyznała przejęta śpiewaczka operowa na Instagramie.

Podkreśliła także, że nie chce wracać do kraju, gdyż nie wie, czy nie jest nosicielką koronawirusa i boi się, że mogłaby po drodze zarazić innych.

„Ale tej decyzji absolutnie nie popieram. Ja zachowałabym się odpowiedzialnie i nie wracała, by nie narażać siebie, ani innych.”

– dodaje dalej siostra Michała Szpaka.

Śpiewaczka operowa stwierdziła także, że od dziesięciu dni pozostaje zamknięta w domu na kwarantannie i przestrzega wszystkich zaleceń rządu. Michał z pewnością musi odchodzić od zmysłów martwiąc się o siostrę.

Michał Szpak przeżywa dramat, rodzina zawsze była dla niego najważniejsza, a jego siostra znajduje się obecnie we Włoszech i zagraża jej koronawirus.
Michał Szpak przeżywa dramat, rodzina zawsze była dla niego najważniejsza, a jego siostra znajduje się obecnie we Włoszech i zagraża jej koronawirus. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…

Gdzie naprawę mieszka Ferdek Kiepski? Mało kto wie

Kurdej-Szatan nie zawsze tak żyła. Wyszły na jaw początki jej kariery

To może Cię również zainteresować:

Tajemnica Rusin wyszła na jaw. Wstrząsająca prawda

Doda zdobyła się na wzruszające wyznanie. Wyciska z oczu łzy

Niewiarygodne! Takiej sytuacji na stacjach jeszcze nie było

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →