Doda ujawniła jak wygląda jej dieta. Będziecie w szoku!

Udostępnij:

Doda i jej dieta to już żaden sekret. Popularna wokalistka zespołu Virgin — Dorota Rabczewska na łamach wprost zdradziła fanom i czytelnikom tajemnicę jej sylwetki oraz dobrej formy fizycznej, którą niejednokrotnie chwaliła się swoim fanom na portalu instagram. W czym tkwi przepis na idealną sylwetkę według Dody?

Doda zdradza, na czym polega sukces jej formy

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan wkurzyła fanów! Zmieszali ją z błotem

Dorota Rabczewska szerszej publiczności znana jest pod pseudonimem Doda. Artystka przez lata dała się poznać jako kontrowersyjna piosenkarka, która raczej nie przejmuję się tym, co o niej powiedzą inni. Jednak w ostatni czasie w życiu wokalistki Virgin nastąpiły radykalne zmiany. Doda w ubiegłym roku, wyszła ponownie za mąż i to właśnie od tego momentu na naszych oczach życie Doroty ulega wielkim zmianom. Jedną z nich jest również podejście wokalistki do swojej diety, która jest dla niej ważnym elementem dnia codziennego. W najnowszym wywiadzie artystka zdradza sekrety swojej formy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy seria zszokował Polaków! Wieniawa obok Rosati?

Doda i jej dieta to już żaden sekret. Wokalistka zdradza tajemnicę

Według Dody w diecie ważne jest przede wszystkim wyczucie własnego organizmu.
Każdy z nas powinienem funkcjonować zgodnie z tym, czego od nas on wymaga. Wokalistka podkreśla przy tym, że należy również pamiętać, że nie sztuką jest schudnąć 10 kilo przez mało rozsądne odżywianie się, które w konsekwencji może doprowadzić nas do ponownego przytycia. Wokalistka Virgin radzi, aby wyeliminować ze swojego codziennego jadłospisu produkty, które źle wpływają na nasz organizm. Na ten przykład Doda całkowicie wyeliminowała ze swojej diety między innymi nabiał oraz mięso, które choć lubi, to uważa, iż negatywnie wpływa na jej formę.

Doda i jej dieta to już żaden sekret. Wokalistka Virgin zdradza szczegóły diety. Dorota Rabczewska ma czym się pochwalić na portalu instagram
Fot.: Doda (Dorota Rabczewska, Virgin), screen/ Instagram

Rabczewska odchodzi z Virgin

Dorota Rabczewska szerszej publiczności jest znana jako Doda. Artystka przez wiele lat jest związana z zespołem Virgin, który przyniósł jej bez wątpienia sporą popularność. Niestety po tych wakacjach drogi zespołu oraz Dody się rozejdą. Dorota chcę spróbować kariery solowej i z tego powodu chcę zakończyć ostatnią trasą koncertową owocną współpracę z Virgin.

POLECAMY:

Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość
Edyta Herbuś nago w sieci! Zdjęcia robią furorę
Wojewódzki pokazał się jak był młody. Nie poznałbyś go
Gessler wrzuciła zdjęcie jak była młoda. Szok to mało powiedziane

, , , ,