Nie uwierzycie, co zrobiła Doda! Totalna zmiana u wokalistki

Doda (Dorota Rabczewska) i jej metamorfoza robią furorę na portalu Instagram. Była wokalistka zespołu Virgin przyznała,  że czuję się w ostatnim czasie niemal doskonale. O wszystkim postanowiła poinformować swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co tak pozytywnie wpływa na formę i idealny wręcz nastrój znanej piosenkarki? Wiele osób wskazuje źródło w małżeństwie Dody. Z kolei drodzy podkreślają, że źródłem może być ponowny powrót na szczyt znanej piosenkarki. Jak jest naprawdę?

Doda i jej metamorfoza

Czytaj też: Skandal u Wojewódzkiego. Gość chciał wyjść ze studia

Doda (Dorota Rabczewska) i jej metamorfoza robią furorę na portalu Instagram. Była wokalistka zespołu Virgin przyznała,  że czuję się doskonale.
Doda/ screen YouTube

Doda (Dorota Rabczewska) to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Artystka w latach 2000–2006, a następnie 2014 i 2016–2019 była wokalistką zespołu Virgin, z którym nagrała i wydała cztery albumy: Virgin (2002), Bimbo (2004), Ficca (2005) i Choni (2016). Z zespołem wypromowała przeboje, takie jak „Znak pokoju” czy „Szansa”, za które otrzymali nagrody kolejno na festiwalu sopockim i Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W roku 2019 zespół został rozwiązany po odejściu z jego składu Dody,  która podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej.

Czytaj też: Magda Gessler już tak nie wygląda! Co się z nią dzieje?

Dziś Doda (Dorota Rabczewska) i jej metamorfoza robią furorę na portalu Instagram. Była wokalistka zespołu Virgin przyznała,  że czuję się w ostatnim czasie niemal doskonale. O wszystkim postanowiła poinformować swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktualnie fani zastanawiają się, co tak mocno może wpływać na dyspozycję gwiazdy. Typów jest wiele,  lecz jak na ten moment piosenkarka nie zamierza zdradzać szczegółów.

 „Mam 35 lat. Czuję się najlepiej w swoim życiu. Mentalnie i fizycznie. Jestem we wspaniałym momencie. Czuje swój organizm i moje potrzeby lepiej niż kiedykolwiek. Jeżeli bierzecie do serca moje słowa, to…polubcie siebie. Bądźcie swoimi najlepszymi przyjaciółmi” pisze na swoim koncie na Instagramie.

„Nie faszerujcie się chemią, nie przeginajcie z używkami, nauczcie się śmiać z własnych błędów, ale wyciągajcie wnioski z porażek. Doceńcie chwile sami ze sobą w ciszy i spokoju. Skoro z domu wyrzucamy śmieci, to wyrzucajmy też z głowy i z ciała” pisze Rabczewska.

POLECAMY:

Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania
Wiśniewski i Sławomir skoczyli sobie do gardeł?! Interweniowała ochrona!
Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!
Weronika Rosati w bardzo skąpym bikini! Widać wszystko
Edyta Górniak zrobi to na oczach wszystkich! Po raz pierwszy w historii

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →