Doda ostro Polakach: „Mózgoz*eby!” Prowadzącego zatkało

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda dała wywiad dla jednego z kanałów na YouTube, tematem były między innymi koronawirus i kwarantanna, wypowiedziała się ostro o Polakach. W pewnym momencie wokalistka nie wytrzymała i powiedziała wprost co sądzi o ludziach, którzy bagatelizują zagrożenie. Nikt się takich słów nie spodziewał.

Czytaj również: Szokujące wyznanie Dody: wiedziała o koronawirusie dużo wcześniej

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po raz pierwszy za naszego życia musimy mierzyć się z tak poważnym zagrożeniem jakim jest koronawirus. Światowe media codziennie donoszą o zwiększającej się liczbie ofiar i zakażonych. Najtrudniejsza sytuacja jest obecnie we Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. W każdym z tych przypadków, w początkowej fazie rozwoju pandemii rządy bagatelizowały zagrożenie nie stosując rozwiązań które mogłyby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.

Polska należy do niewielu wyjątków, gdzie od pierwszych dni od informacji o potwierdzonym przypadku zarażonego wprowadzono obostrzenia. Wśród nich jest także samoizolacja oraz obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania się poza domem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz też: Ile lat tak naprawdę ma Rozenek? W końcu się wygadała

Wśród wielu celebrytów i artystów, którzy mocno wspierali akcję zostawania w domu jest również Doda. Udzieliła ona wywiadu dla Grabari na YouTube, w którym wylała wszystkie swoje pretensje do ludzi, którzy nie przestrzegają kwarantanny i narażają innych.

Doda ostro o Polakach: „Powinni poświęcić swoje nędzne ciała”

Grabari rozpoczął temat zachowania Polaków podczas ogólnopolskiej kwarantanny wskazując, że jak tylko słońce zaświeciło to tłumy ludzi ruszyło do lasów, parków, nad Wisłę. Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Widziałam te nagrania z lasu, to są mózgoz*eby. Ja nie mam nic przeciwko grupowym odbieraniem sobie życia czy czekaniem na śmierć. Każdy szanuje życie w inny sposób i nikogo nie będę zmuszać do tego żeby żył na siłę jak nie chce. Natomiast jak chcą grupowo się narażać to krzyż na drogę. Niech tam zostaną po prostu i nie rozpylają tego później, bo będą zabierać miejsca w szpitalach ludziom, którzy chorować nie chcą. Którzy sumiennie odbywają swoją kwarantannę (…) Dodatkowo plują w twarz wszystkim lekarzom, którzy nie mają już gdzie rak włożyć. Naprawdę tych miejsc w szpitalach jest coraz mniej. ”

– wypaliła Doda.

Zobacz również: Koszmarne wieści z UK: Zmarł 13-latek chory na COVID-19. Był „zdrowy”

„Więc po prostu jeżeli mogę coś zasugerować, to żeby w tych lasach już zostali i poświęcili swoje nędzne ciała jako nawóz leśny, ściółka”

– dodała po chwili doda, ostro dając do zrozumienia co sądzi o Polakach, którzy nie przestrzegają kwarantanny.

Nie za ostro? Czy własnie tak trzeba, czekamy na państwa komentarze.

Doda dała wywiad dla jednego z kanałów na YouTube, wypowiedziała się ostro o Polakach, tematem były koronawirus i kwarantanna.
Doda dała wywiad dla jednego z kanałów na YouTube, wypowiedziała się ostro o Polakach, tematem były koronawirus i kwarantanna.

Źródło: YouTube, wLocie.pl

Polecamy także:

Nowe obostrzenia w Polsce! Ujawniamy szczegóły

Skandal! Owsiak kupił sprzęt medyczny, ale Polska go nie dostanie

Nie zamknęli szkół, ulice tętnią życiem. Będą drugie Włochy?

To może Cię również zainteresować:

Koniec z robieniem zapasów. Wprowadzono limity w sklepach

Kasia Kowalska przeżywa dramat. Znamy stan jej córki

Wiśniewski wyśmiał zalecenia PiS dotyczące koronawirusa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →