The Voice of Poland: Konflikt przerodził się już w prawdziwą wojnę! Będziecie w szoku!

19 października będziemy świadkami kolejnej części poszukiwań najlepszego głosu w Polsce w programie The Voice of Poland (TVP2). Bitwy na głosy wyłonią najlepszych śpiewaków w drużynach, które prowadzą Kamil Bednarek, Michał Szpak, Margaret oraz Baron i Tomson.

Po poprzednich odcinkach show trudno jest powiedzieć który z trenerów ma najsilniejszą drużynę. Z całej grupy z pewnością najbardziej utytułowany jest Michał Szpak, którego zawodnik już raz wygrał program, ale to nie oznacza, że Kamil Bednarek, Margaret czy Baron i Tomson są na straconych pozycjach. Wszyscy są świetnymi fachowcami posiadającymi ogromne doświadczenie sceniczne i producenckie, więc ciężko jest określić, kto ostatecznie zdobędzie laur trenera, którego zawodnik wygrał program.

Czytaj też: Magda Gessler zrobi nową wojnę! Tego jeszcze nie było

Fani zgromadzeni wokół profili show na Facebooku i Instagramie mają jednak swoje typy. Wśród nazwisk, które najczęściej przewijają się w komentarzach jest Michał Szpak i Kamil Bednarek. Widzowie programu to właśnie ich uważają za faworytów i najbardziej kompetentnych do tego, by wygrać show produkowane przez TVP2.

Co zobaczymy w The Voice of Poland 19 października?

Michał Szpak, Margaret, Kamil Bednarek oraz Baron i Tomson poprowadzą swoje drużyny do bitew w kolejnym odcinku The Voice of Poland (19 października, TVP2).
fot.: The Voice of Poland, screen/Instagram

A jak będzie w rzeczywistości? Tego oczywiście nie wie nikt, bowiem do końca programu jeszcze długa droga a przed nami jeszcze wiele wzruszeń i niespodzianek. Być może dzisiejszy (19 października) odcinek programu The Voice of Poland przybliży nas do odpowiedzi? Pewnie nie, bo znając formułę programu, będzie on trzymał nas w napięciu do ostatniej minuty ostatniego odcinka.

Czytaj też: To co zrobiła Wieniawa oburzyło fanów! Zobacz zdjęcia

Tymczasem możemy sobie umilić czekanie na program oglądając materiały, które umieszczone są w mediach społecznościowych. Znajdziemy tam filmy zza kulis, przecieki i zapowiedzi… Wszystko, czego nam trzeba, by zaspokoić głód The Voice of Poland i doczekać jakoś do wieczora…

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Już dziś premiera kolejnego odcinka „Czar Par”. Będzie się działo!
Panowie lepiej usiądźcie! Doda pokazała naprawdę dużo!
Szok! Nikt się nie spodziewał, że Rozenek się tak pokaże
Napięcie rośnie! Czy Kurdej Szatan sobie z tym poradzi?
Szpakowi puściły nerwy! Takiej awantury w The Voice of Poland jeszcze nie było

, , , , , ,