Doda skomentowała skandal w Trójce. Zaskoczyła wszystkich

Radiowa Trójka i Kazik Staszewski: Doda komentuje sprawę dotyczącą unieważnienia listy przebojów, gdzie najwyżej notowany był utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika.

Nowa piosenka znanego wokalisty została uznana za najlepszą przez internautów w zeszłym tygodniu. Niestety informacja o tym fakcie prędko znikła.

Nie brakuje zdań, że chodzi tu o treść utworu, która odnosi się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego, który 10 kwietnia mimo zakazu wstępu na cmentarze udał się na groby. Cała sytuacja wywołała olbrzymi skandal.

Czytaj też: Kolejne zachorowania i zgony. Najnowsze dane ministerstwa

Radiowa Trójka i Kazik Staszewski: Doda komentuje

Radiowa Trójka przechodzi w ostatnich dniach największe problemy w swojej historii. Artyści wycofują swoje utwory ze stacji, a powodem tej sytuacji jest anulowanie listy przebojów z zeszłego tygodnia. Gdzie najwyżej z całej stawki uplasował się utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika Staszewskiego.

Po tych wydarzeniach z pracy w radiu miał zrezygnować Marek Niedźwiecki. Teraz do całej sprawy odniosła się Dorota Rabczewska, która nie kryła swojego oburzenia z powodu zaistniałej sytuacji, lecz jej zdaniem nie dotyczy to wyłącznie Radiowej Trójki.

A co do cenzury w mediach, to zwracam się do moich szanownych znajomych muzyków, choć może nawet bardziej menadżerów. Wszyscy wiemy, jak to wygląda i jaka to jest je***a ściema.

mówi Doda.

Zobacz również: Kora obecna w nowym filmie Sekielskich. Porażające

Może w końcu szanowne rozgłośnie ustalą jawny cennik: ile za „piosenkę tygodnia”, „miesiąca” itp. Zamiast zamiatać „gifty” pod stołem, a Wy (menadżerowie) nie będziecie musieli zmagać się z hipokryzją, krzycząc teraz na lewo i prawo o cenzurze w Trójce 

dodała.

Radiowa Trójka i Kazik Staszewski: Doda komentuje sprawę  unieważnienia listy przebojów, gdzie najwyżej notowany był  "Twój ból jest lepszy niż mój".
Radiowa Trójka i Kazik Staszewski: Doda komentuje sprawę unieważnienia listy przebojów, gdzie najwyżej notowany był „Twój ból jest lepszy niż mój”./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Chiny się przyznały! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

Gronkiewicz-Waltz wsypała kolegów! Nagle jej się wyrwało

Grodzki „pijany czy niespełna rozumu”? Jego słowa o Trzaskowskim to hit!

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →