Doda odwołuje koncerty, powodem jej stan zdrowia. Jest źle

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda (Dorota Rabczewska) ze względu na stan zdrowia podjęła decyzję – choroba mocno utrudnia jej działanie, dlatego wokalistka Virgin w mediach społecznościowych w tym na Facebook i Instagram poinformowała, że zewzględu na ból i ogólne wyczerpanie chorobą musi zrezygnować z kilku aktywności.

Doda to wokalistka zespołu Virgin oraz jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na portalu Instagram. Nie ulega wątpliwości, że bez Dody Polska scena muzyczna byłaby po prostu bardzo nudna. Wraz z końcem ubiegłych wakacji artystka podjęła decyzję o rozpoczęciu swojej solowej kariery. Na dodatek piosenkarka postawiła przed sobą jeszcze jeden bardzo ważny cel. Jest nim stworzenie wraz z mężem filmu pod tytułem „Dziewczyny z Dubaju”. Niestety każde z tych założeń stanęło w ostatnim czasie pod sporym znakiem zapytania. Przeszkodą mogą się okazać poważne problemy ze zdrowiem znanej piosenkarki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda to była gwiazda zespołu Virgin oraz jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na portalu Instagram. We wrześniu ubiegłego roku piosenkarka podjęła decyzję o rozpoczęciu swojej solowej kariery muzycznej. Wcześniej od 2000 roku była związana z zespołem Virgin. Z kolei w 2020 roku ma się zacząć produkcja jej filmu tworzonego wraz z mężem – „Dziewczyny z Dubaju”. Niestety realizacja tego założenia stanęła pod znakiem zapytania. Artysta od zeszłego roku boryka się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Dziś z tego powodu media obiegła informacja o odwołaniu przez gwiazdę jednego z planowanych koncertów.

Doda ze względu na stan zdrowia musi zrezygnować z kilku rzeczy

„Niestety, ból był tak silny, że musiała zrezygnować. Dziwne dźwięki w uchu nie ustępują! Daje się we znaki też bolączka związana ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Nie jest tajemnicą, że przez to wszystko podupadła też na zdrowiu psychicznym. Aktualnie nie ma ochoty na żadne wystąpienia publiczne i spotkania towarzyskie. Woli spędzać czas w domu niż na mieście. Emil jest dla niej bardzo wyrozumiały” – dodaje. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Polacy będą masowo tracić prawa jazdy. Wszystko przez nowy przepis

Doda o swoich problemach zdrowotnych informowała już pod koniec 2019 roku.

Doda ma problemy ze zdrowiem, choroba nie odpuszcza

-Kochani przede wszystkim nie spałam całą noc. O 6. rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniało, albo czajnik się gotował mi nad lewym uchem… – wówczas wyznała piosenkarka, następnie dodała: Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć. Nie wiem, może zmienia się pogoda… Więc dajcie znać czy macie tak samo. Może to coś innego, nie wiem. Ogólnie… Ratunku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czy kiedyś problemy jakie ma Dorota Rabczewska się skończą, a choroba odpuści na dobre?

Doda (Dorota Rabczewska) i aktualny stan jej zdrowia i choroba: Doda (Virgin)  to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na portalu Instagram...
Doda informuje jaki jest jej aktualny stan zdrowia/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →