Dorota Szelągowska była katowana, przerażające wyznanie

Dorota Szelągowska zdobyła się na trudne wyznanie, mianowicie ojczym zgotował jej za młodu piekło, stosował wobec niej przemoc, gwiazda TVN szczerze wyznała, że była katowana fizycznie i psychicznie. Tym stwierdzeniem zaszokowała swoich fanów.

Szelągowska jest podziwiana przez tysiące fanów, dlatego że w telewizji ukazuje się jako osoba silna emocjonalnie i wytrwała, ale przy tym zawsze uśmiechnięta i pogodna oraz z poczuciem humoru. Z pewnością dla wielu osób stała się przykładem do naśladowania. Dlatego tak szokuje szczere wyznanie dziennikarki, na które się ostatnio zdecydowała.

Dorota Szelągowska zdecydowała się na szokujące wyznanie!

Prezenterka wyznała, że ona, a także jej mama, Dorota Grochola były w przeszłości ofiarami przemocy domowej, tak fizycznej, jak i psychicznej. Katem i oprawcą był ojczym Szelągowskiej, znęcał się nad nią, gdy była małą dziewczynką. Młoda Dorota zdecydowała się nawet kiedyś wyznać szokującą prawdę swoim nauczycielom w szkole, ci jednak zbagatelizowali sprawę, nie dając wiary historiom małej dziewczynki.

„Jak chodziłam do moich nauczycieli i mówiłam, że ojczym mnie bije, to one mówiły, że przesadzam. W Polsce jest na to przyzwolenie, bo w Polsce jest odróżnienie klapsa od bicia”

– opowiadała w szokująco, szczerym wywiadzie Dorota Szelągowska.

Czytaj też: Jak dziś wygląda grób Kory? Ciężko w to uwierzyć

„Miałam ojczyma, który był pedofilem. Szczęśliwie, byłam dla niego za stara. Trudno jest wyznawać rzeczy niewygodne, natomiast jeżeli ty swoim wyznaniem jesteś w stanie uratować jakąś część ludzi, warto. Ludzie, którzy są na dnie, szukają jakiejkolwiek deski ratunku. Czasami tą deską ratunku może być to, że ta miła, uśmiechnięta pani z telewizji, też się borykała z różnymi rzeczami”

– wyznała dalej straszną prawdę dziennikarka.

Dorota Szelągowska zdobyła się na trudne wyznanie: ojczym zgotował jej piekło, stosował przemoc, a gwiazda TVN była katowana fizycznie i psychicznie
Dorota Szelągowska zdobyła się na trudne wyznanie: ojczym zgotował jej piekło, stosował przemoc, a gwiazda TVN była katowana fizycznie i psychicznie. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Producenci przerażeni. Gdy w zakładzie pojawi się wirus „zapasów zostanie na tydzień”

Wzrost liczby zarażonych w Polsce: najnowsze dane

Jedna z największych na świecie imprez odwołana! To koniec?

To może Cię również zainteresować:

Hit w sieci! Zenek Martyniuk pokazuje jak się chronić przed koronawirusem

Nergal pokazał zdjęcie ze szpitala. Przerażający widok

Świątczak przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →