Edyta Górniak szczerze o TVN i synu! Jej słowa Cię zaskoczą

Edyta Górniak to gwiazda dwóch stacji: TVN i programu „My Way” oraz TVP i programu The Voice of Poland. Nie ulega wątpliwości,  że piosenkarka od lat jest na samym szczycie popularności w Polsce. Niestety przez pewien czas było o niej bardzo cicho. To wszystko było spowodowane jej wyjazdem do Stanów Zjednoczonych i bardzo burzliwym związkiem z poprzednim mężem. Dziś jest jednak bardzo szczęśliwa. W najnowszym wywiadzie wypowiedziała się także na temat programu „My Way”. Wokalistka wyznała,  że już teraz bardzo tęskni za popularnym programem komercyjnej stacji TVN.

CZYTAJ TEŻ: Właśnie ogłosili ile zebrała WOŚP! Suma powala

Edyta Górniak to gwiazda dwóch stacji: TVN i programu „My Way” oraz TVP i programu The Voice of Poland. W ostatnim czasie aktorka występowała przede wszystkim w reality show komercyjnej stacji. Wcześniej była jedną z trenerek programów The Voice. Niestety kilka lat temu o piosenkarce było bardzo cicho. To wszystko było spowodowane jej wyjazdem do Stanów Zjednoczonych i bardzo burzliwym związkiem z poprzednim mężem. Mimo wszystko największym szczęściem z tamtych czasów jest jej syn – Alan.

Edyta Górniak o synu i programie My Way

Edyta Górniak to gwiazda dwóch stacji: TVN i programu "My Way" oraz TVP i programu The Voice of Poland.  Dziś piosenkarka...
Edyta Górniak/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda nie wytrzymała! Ujawniła prawdę o Nergalu

Bóg podarował mi pięknego syna. Mądrego, dobrego. Oczywiście Allan jest teraz w okresie buntowniczym. Taki etap. Podobno to minie za dwa lata. – mówiła Edyta Górniak. Dodała przy tym, że dużo pozytywów czerpie z dobrego słowa ludzi. To dzięki nim przekonałam się, jak jestem w stanie dużo wytrzymać. – mówiła Edyta Górniak w rozmowie z Dzień dobry TVN.

Piosenkarka wypowiedziała się także na temat programu My Way.

– Będę tęskniła za moimi instruktorami, za reżyserem, planem zdjęciowym. W tym programie powiedziałam o kilku momentach mojego życia, o których nie powiedziałam nigdy dotąd. I to, że to dało wielu kobietom siłę, odwagę, że poczuły, że nie są same w tych traumatycznych sytuacjach. – mówiła Edyta Górniak

POLECAMY TAKŻE:

Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
Magda Gessler potulna jak baranek! Co się stało?

Polecamy również:

Filip Chajzer zalicza kolejną potężną wpadkę! TVN mu tego nie wybaczy!
Niesamowite! Oliwia Bieniuk wygląda zjawiskowo. Fani zachwyceni
Miód i czosnek, czyli najlepszy, naturalny antybiotyk! Zobacz jak go przygotować i jakie ma właściwości


loading...

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →