Gąsiewska prawie nago znowu rozpala! Nie oderwiecie się od tego zdjęcia

Udostępnij:

Wśród aktorów i celebrytów młodego pokolenia prym wiedzie Wiktoria Gąsiewska, bo każde jej zdjęcie wrzucone na Instagram jest szeroko komentowane przez wiernych fanów. Dziewczyna publikuje ostatnio fotografie dokumentujące wakacje w Izraelu, na które wybrała się ona i jej chłopak – Adam Zdrójkowski, którego poznała na planie serialu TVP2 „Rodzinka pl”. Właśnie opublikowała kolejną fotografię, która z pewnością nie przejdzie bez echa, bowiem sugeruje, że Wiktoria Gąsiewska jest nago.

Czytaj też: Sensacja w Rolnik szuka Żony. Widzowie w szoku!

Wakacje z ukochanym to wspaniały czas dla każdej młodej kobiety, a jeśli jeszcze może się ona od czasu do czasu dzielić wrażeniami z wyjazdu w tysiącami żądnych nowych wieści fanów, to już w ogóle bajka. Z takiego założenia wychodzi wyraźnie Wiktoria Gąsiewska, która spędza urlop w słonecznym Izraelu, ale nie sama. Towarzyszy jej partner, Adam Zdrójkowski. Para poznała się przy pracy na planie serialu „Rodzinka pl” (TVP2) i od tej pory stanowi jeden z najgorętszych celebryckich związków.

Gąsiewska nago – ta myśl rozpala wyobraźnię fanów

Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na Instagram zdjęcie nago! Autorem jest chyba Adam Zdrójkowski, którego poznała na planie serialu "Rodzinka pl" (TVP2).
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Fani zgromadzeni na portalu Instagram zazdroszczą Zdrójkowskiemu pięknej dziewczyny. Teraz w końcu mogą wiedzieć, jak czuje się młody aktor, bo Gąsiewska opublikowała właśnie zdjęcie, na którym ewidentnie jest nago. Fotografia przedstawia ją leżącą w łóżku o poranku, z promieniami słońca pieszczącymi jej twarz. Zdjęcie wygląda jak zrobione z perspektywy kogoś, kto spędził z nią noc i pewnie jest to jedyna okazja, by wygłodniali fani mogli poczuć się jak Adam Zdrójkowski, który budzi się obok pięknej Wiktorii.

Czytaj też: Kryzys małżeński u Kurdej Szatan! Mąż komentuje sytuację

Oczywiście Instagram od razu rozpalił się do białości od komentarzy fanów komplementujących fotografię i jej obiekt, bo trzeba przyznać, że Adam Zdrójkowski jest szczęśliwym człowiekiem mogąc stać obok takiej kobiety. Dobrze jednak, że Wiktoria Gąsiewska dba również o podsycanie wyobraźni fanów…

źródło: Instagram

Tagi: Wiktoria Gąsiewska nago, Adam Zdrójkowski, TVP, Instagram

POLECAMY:

Syn Edyty Górniak powiedział co myśli o LGBT
Gessler upokorzona publicznie! Internauci nie dowierzają
Kurdej Szatan wylatuje z”M jak miłość”! Fani wściekli
Wojewódzki znowu to zrobił! Ostra przesada
Julia Wieniawa zniszczona przez fanów! Nie dali jej szans

, , , , ,