Wiktoria Gąsiewska w gorącej scenie erotycznej. Co na to Adam?

Wiktoria Gąsiewska i jej rozbierana scena w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt” odbiła się głębokim echem, co na to jej chłopak – Adam Zdrójkowski?

Czytaj też: Jest przełom! Czy jest już lek na koronawirusa?

Nie ulega wątpliwości, że w zawodzie aktorki takie sceny mogą się przydarzyć. Mimo wszystko nie wszyscy biorący udział w nagraniach wyrażają na to zgodę. Jednak inaczej to wyglądało w przypadku Wiktorii, która już pewien czas temu zadeklarowała, że mogłaby wziąć udział w między innymi rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu dla Panów. Warto jednak zaznaczyć, że aktorka dała jeden warunek. Środki z takiej sesji musiałyby zostać przeznaczone na potrzebujące zwierzęta.

Tym razem jednak nie chodzi o sesję zdjęciową, a o bardzo odważną scenę erotyczną w jednym z najgłośniejszych filmów ostatnich kilku lat. Obok Wiktorii wystąpiła również Julia Wieniawa, lecz to nasza pierwsza bohaterka postanowiła pokazać nieco więcej niż zazwyczaj. Gąsiewska wcieliła się w postać Anieli, która od samego początku okazywała swój ostry charakter pod każdym względem.

Wiktoria Gąsiewska i jej rozbierana scena w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt”

Wiktoria Gąsiewska otrzymała rolę najatrakcyjniejszej dziewczyny na obozie. Już zwiastun filmu zapowiadał, że może dojść do precedensowej sceny z udziałem 21-letniej aktorki. Podczas nocy spędzanej w lesie Aniela (Wiktoria Gąsiewska) postanowiła umilić czas sobie i bohaterowi granemu przez Sebastiana Delę. 

Para udała się nad jezioro po zmroku, a resztę akcji już raczej każdy może sobie dopowiedzieć. Jak w tej sytuacji mógł zareagować Adam Zdrójkowski – chłopak Wiktorii?

Zobacz również: Życie siostry Szpaka jest zagrożone! Michał jest załamany

Podczas gdy Gąsiewska brała udział w show “Taniec z Gwiazdami” Adam wyznał, że mu przeszkadzało to, że jego dziewczyna spędza dużo czasu z innym mężczyzną. Czy teraz było podobnie?

Na początku miałem z tym problem. Byłem zazdrosny, że moja dziewczyna spędza więcej czasu z innym facetem

– wyznał wówczas Adam.

Wiktoria Gąsiewska i jej rozbierana scena w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" odbiła się głębokim echem,  co na to jej chłopak  - Adam Zdrójkowski?
Wiktoria Gąsiewska i jej rozbierana scena w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt” odbiła się głębokim echem, co na to jej chłopak – Adam Zdrójkowski?/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Chylińska opisana przez byłych kolegów z zespołu, będzie skandal?

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →