Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali

Rolnik szuka Żony już 3 Listopada w TVP, czym nas zaskoczą Seweryn, Marlena, Jakub i Anna? Czy Sławomir i Adrian dokonują swojej pierwszej selekcji kandydatek w programie? Bez wątpienia dzisiejszy odcinek popularnego reality show prowadzonego przez Martę Manowską dostarczy widzom wiele emocji. Tydzień temu na gospodarstwach u rolników nie zabrakło nieporozumień i drobnych skandali. Jak dziś się potoczą losy rolników oraz ich kandydatek poszukujących miłości na całe życie? Postaramy się zdradzić szczegóły!

Czytaj też: Mucha zszokowała wyglądem! Czy to na pewno ona?

Rolnik szuka Żony to bez wątpienia jedno z najbardziej popularnych show telewizyjnych TVP, które od samego początku emisji prowadzi Marta Manowska. Formuła programu jest dosyć prosta, a w popularnym programie występuje grupa rolników (najczęściej pięciu), którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć miłość swojego życia. W pierwszych dwóch etapach rolnicy dokonują selekcji. Z kolei w trzecim etapie rolnicy eliminują kolejne z trzech kandydatek aż do momentu, kiedy powstanie tylko jedna uczestniczka. Historia programu pokazuję jednak, że nie zawsze zwyciężczyni selekcji okazuje się być wybranką serca rolnika na stałe.

Rolnik szuka Żony premiera 3 listopada

Rolnik szuka Żony już 3 Listopada w TVP, czym nas zaskoczą Seweryn, Marlena,  Jakub i Anna? Co zrobi Sławomir i Adrian w nowym odcinku?
Marlena/ screen YouTube

Czytaj też: Kurdej Szatan została brutalnie upokorzona. Przerwała milczenie i opowiedziała wszystko

Rolnik szuka Żony już 3 Listopada w TVP, czym nas zaskoczą Seweryn, Marlena, Jakub i Anna? Czy Sławomir i Adrian dokonują swojej pierwszej selekcji kandydatek w programie? Bez wątpienia dzisiejszy odcinek popularnego reality show prowadzonego przez Martę Manowską dostarczy widzom wiele emocji. Tydzień temu z programu odpadła faworytka części widzów, którą była Diana. Młoda kobieta wybrała się z Sewerynem na randkę, gdzie prosto w oczy zarzuciła mu kłamstwo dotyczące Marleny, z którą miał się kontaktować przez portale społecznościowe. Zmieszany rolnik nie wiedział co w takiej sytuacji odpowiedzieć mocno poirytowanej Dianie. Ostatecznie kandydatka po powrocie na gospodarstwo z Sewerynem postanowiła się spakować i odejść z programu.

Z kolei u Anny i Jakub miłość wręcz kwitnie. Dwa tygodnie temu Kuba zabrał na rozmowę sympatyczną Ewę, która była mocno zauroczona rolnikiem. Niestety podczas rozmowy Jakub oświadczył Ewie, że chciałby jak najwięcej czasu spędzić z Anną, w stosunku do której jego serca bije mocnej. Ewa opuściła program, a Jakub od tamtego czasu spędza wolny czas wyłącznie z Anną. W zapowiedzi najnowszego odcinka Kuba złożył pierwszą miłosną deklarację w stosunku do Anny. Czyżby kwestia ich miłości była już przesądzona? Premiera nowego odcinka już 3 Listopada o 21:15 w TVP1.

Tagi: Rolnik szuka Żony 3 listopada, TVP

POLECAMY TAKŻE:

Gessler była w szoku po zobaczeniu TEGO na talerzu!
Wendzikowska, Siwiec i ogromna wpadka! Wolałyby aby tych zdjęć nie było
Skandal u Rozenek Majdan! Ludzie wściekli do białości
Joanna Krupa oszukała wszystkich! Co z jej ciążą?
Kurdej Szatan w Hollywood? Aktorka przerwała milczenie i wyznała całą prawdę

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →