Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, Dorota Rabczewska jest wyjątkowo aktywna w social mediach. Szczególnym upodobaniem darzy Instagram, na który codziennie wrzuca coś ciekawego. Ostatnio, wokalistka „Virgin” i uczestniczka programu „Bar” publikuje wpisy, które czymś pomiędzy poradnikiem życiowym, a dziennikiem dokumentującym przemianę gwiazdy. Jej ostatni motywacyjny wpis okraszony był niecodziennym zdjęciem, na którym widnieje Doda w zostawiającym BARDZO mało miejsca wyobraźni bikini.

Czytaj też: Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków

Dorota Rabczewska ewidentnie przechodzi przemianę, której świadkami mogą być wszyscy, którzy śledzą jej Instagram. Co rusz wrzuca na platformę zdjęcie opatrzone często bardzo osobistym tekstem. Nie inaczej było i dziś, gdy Doda podzieliła się z fanami zdjęciem w bikini opatrzonym słowami, w których wokalista „Virgin” mówi o tym, jak czuje się w związku osiągnięciem wieku 35.

Dorota "Doda" Rabczewska w bikini podbija Instagram motywacyjnymi tekstami. Co takiego opublikowała gwiazda zespołu "Virgin" i programu "Bar"?
fot.: Dorota „Doda” Rabczewska – Stępień, screen/ Instagram

Mówiąc w skrócie, Dorota Rabczewska ma teraz najlepszy okres w życiu. Czuje się spokojna, spełniona, zrównoważona i ma zdrowy dystans do siebie. Jeśli faktycznie tak jest, to można powiedzieć, że artystka przeszła długą drogę od czasów, gdy szokowała Polskę swym zachowaniem w programie „Bar”.

Czytaj też: Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę

Ale skłonności do popisywania się nie całkiem zanikły u Dody, bowiem o ile same słowa artystki są ciekawe i godne pochylenia się nad nimi, to już zdjęcie, które im towarzyszy jest bardzo rozpraszające i totalnie odciąga uwagę od sedna wpisu piosenkarki. Fotografia, na której Doda w skąpym bikini pręży się na plaży jest oczywiście warte uwagi samo w sobie, bo przecież Rabczewska jest piękną kobietą, ale wybór innej, mniej wyzywającej fotografii mógłby sprawić, że przesłanie Dody byłoby lepiej słyszalne. A tak, trochę trudno skupić się na słowach…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok w MasterChef. „TO” Gessler dostała do spróbowania
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali
Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała
Roxie ostro odpowiada Szpakowi. Konflikt narasta!
Skandal w „Mam talent”! Widzowie czują się oszukani

, , , , , ,