Kim jest syn Magdy Gessler? Będziecie w szoku!

Udostępnij:

Magda Gessler i jej syn są związani z tą samą branżą. Tadeusz Müller jest szefem kuchni oraz kreatorem restauracji, natomiast jego mama to przede wszystkim dobrze znana restauratorka oraz gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje. Do pewnego czasu bardzo mało było wiadomo na temat Tadeusza, który jest najstarszym dzieckiem celebrytki jeszcze ze związku z pierwszym mężem.

Magda Gessler i jej syn pracują w tej samej branży. Kim jest Tadeusz Müller?

CZYTAJ TEŻ: Oficjalna informacja! Michał Wiśniewski w końcu to zrobił

Tadeusz Müller prowadzi swój własny program w telewizji Food Network Polska, gdzie również występuje jego mama. Na co dzień prócz pracy w telewizji sprawuje obowiązki szefa kuchni oraz kreatora restauracji. Można by rzec, iż niedaleko padło jabłko od jabłoni, a jak sam przyznał: „W dzieciństwie nigdy nie byłem w żadnym muzeum, zawsze to były restauracje”

Magda Gessler i jej syn Tadeusz Müller. Kim jest potomek gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje? Będziecie w szoku jak to przeczytacie!
Magda Gessler i jej syn Tadeusz Müller. Kim jest potomek gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje? Będziecie w szoku jak to przeczytacie!

Na dodatek okazuje się, iż Tadeusz jest od ponad 14 lat w związku. Jego wybranka ma na imię Blanka i jest dla młodego restauratora olbrzymią inspiracją. Blanka jest feministką i skończyła między innymi filozofię oraz gender studies na Uniwersytecie Warszawskim. Pytany w jednym z wywiadów o potomstwo podkreśla, że może kiedyś, ale raczej w formie adopcji dziecka. Tomasz przyznał, iż dzieci w jego branży mogłyby bardzo utrudnić jego osobisty rozwój zawodowy. Restaurator dodaję, iż w jego branży dzieci to raczej kwestia przypadku niż planowanego rodzicielstwa.

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan rzuciła się na dziennikarza! Poszły ostre słowa

Magda Gessler i jej syn mają różne wizje życia. Restauratorka nie doczeka się wnuków?

Bez wątpienia sceptyczne podejście Tadeusz do kwestii rodzicielstwa musi być ciężką do przyjęcia wiadomością dla jego mamy. Magda Gessler w jednym z niedawnych wywiadów przyznała, iż chciałaby bardzo zostać babcią. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje podkreśliła, że dla swoich wnucząt chciałby być nie jak babcia, a jak najlepsza koleżanka.

POLECAMY:

Julia Wieniawa przegięła! W sieci wrze!
Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki
Gessler nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszyscy to zobaczyli
Z Woźniak Starak nie jest dobrze. Znamy decyzję
Wojewódzki woli parówki! Internauci mają używanie

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →