Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Właśnie to ogłosiła

Martyna Wojciechowska znana z programu „Kobieta na krańcu świata” i Przemysław Kossakowski tworzą udany związek, teraz podróżniczka ujawniła czy wezmą ślub. Temat jest o tyle ciekawy, że już od jakiegoś czasu fani zarówno podróżniczki jak i podróżnika zastanawiają się czy ostatecznie para połączy się węzłem małżeńskim.

Wojciechowska i Kossakowski tworzą udany związek

Para jaką tworzą Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski jest bardzo udana. Bliscy znajomi podróżnika twierdzą, że bardzo mu służy związek. Odżył, jest radosny i ma wiele pomysłów na nowe realizacje. Bez wątpienia połączyła ich pasja. Ponadto jak tylko wyszło na jaw, że są parą sami widzowie znający obie postacie nie byli zdziwieni. Fani wielokrotnie podkreślają, że bardzo do siebie pasują. Podobnie Martyna kwitnie będąc u boku Przemka.

Wszystko co jednak prowadzi do jednego pytania, którego nie mogą sobie odmówić zarówno obserwujący zakochanych jak i media. Czy Martyna Wojciechowska w końcu powie tak i weźmie ślub?

Czy Martyna Wojciechowska weźmie ślub?

Podróżniczka stwierdziła, że na pewno nie założy białej tradycyjnej sukni, gdyż nie jest to jej styl, któremu zapewne pozostanie wierna nawet przy okazji tak ważnej ceremonii jak ślub.

Czytaj też: Tak wyglądał tuż przed śmiercią: wyciekło zdjęcie Królikowskiego z domu opieki

Pytanie było tak często zadawane, że wszelkie wątpliwości postanowiła rozwiać sama zainteresowana. Martyna wojciechowska w końcu, wprost bez ogródek odpowiedziała czy ona i Przemysław Kossakowski mają w planach wziąć ślub w najbliższym czasie.

Zapewne rozczaruje to obserwujących związek w jakim jest Wojciechowska, ale para póki co nie planuje ceremonii zaślubin. Nie oznacza to jednak, że nigdy się nie odbędzie. Faktem jest, że para jest prawdziwie w sobie zakochana i to jest najważniejsze.

Życzymy wielu wspaniale spędzonych wspólnych chwil. A wy jak sądzicie? Martyna Wojciechowska w końcu weźmie ślub?

Źródło: Pikio

Martyna Wojciechowska znana z programu "Kobieta na krańcu świata" i Przemysław Kossakowski tworzą udany związek, teraz podróżniczka ujawniła czy wezmą ślub
Martyna Wojciechowska znana z programu „Kobieta na krańcu świata” i Przemysław Kossakowski tworzą udany związek, teraz podróżniczka ujawniła czy wezmą ślub

Polecamy także:

Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Owsiak pogrążony- jest decyzja sądu w sprawie WOŚP

Włochy tracą kontrolę nad epidemią? Proszą o pomoc

Bijatyka na wiecu Dudy! W ruch poszły pięści

Musisz to zobaczyć! Kobieta z podejrzeniem koronawirusa nagrała przerażające wideo z izolatki

Anna Mucha o krok od wpadki- biust się wylewał

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →