Rozenek nie jest w ciąży? Szokujące informacje obiegły sieć

Czy Małgorzata Rozenek jednak nie jest w ciąży? Ciąża Rozenek jest od dłuższego czasu jednym z gorętszych tematów w polskim internecie, jednak ostatnio Małgorzata musiała zmagać się z trudnymi pytaniami, jedna z fanek na Insta zarzuciła jej, że dziecko urodzi za nią surogatka. Jak sytuacja wygląda naprawdę?

Małgorzata Rozenek i jej ciąża jest na ustach wszystkich od kilku miesięcy, jednak nie wszyscy wierzą, że gwiazda urodzi niedługo kolejne dziecko. Na Insta jedna z fanek stwierdziła, że Małgorzata Rozenek nie jest w stanie błogosławionym, według niej dziecko ma urodzić surogatka. Trzeba przyznać, że pomysł dosyć szalony, ale czy niemożliwy?

Celebrytka od dłuższego czasu starała się o kolejne dziecko, ma dwóch synów, ale z poprzedniego małżeństwa. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pragnęli wspólnego potomka, gdy zwyczajne metody nie dawały skutku, para zdecydowała się na metodę In- Vitro. Zresztą również dwóch synów Pani Małgosi pojawiło się na świecie dzięki tej metodzie.

Czy tak naprawdę Małgorzata Rozenek nie jest w ciąży?

Małgorzata Rozenek nie jest w ciąży, jej dziecko ma urodzić surogatka? Małgorzata Rozenek i jej ciąża zostały poddane w wątpliwość na Insta.
Małgorzata Rozenek, screen/ Instagram

Małgorzata Rozenek, a także Radosław Majdan jakiś czas temu oświadczyli z radością, że spodziewają się potomka. Gdy wydawało się, że do końca ciąży będą cieszyć się z gratulacji znajomych i fanów, część z nich zaczęła podejrzewać, że prezenterka TVN tak naprawdę wszystkich oszukuje i nie jest w ciąży, a dziecko ma urodzić za nią surogatka. Jedna z użytkowniczek Instagrama zasugerowała nawet, że w Wielkiej Brytanii znajduje się firma świadcząca takie usługi.

Czytaj też: Polska: Dziecko w szpitalu. Trwa dezynfekcja szkoły

„W UK jest firma, która zajmuje się paniami, które są niby w ciąży, tzn. nie chcą pokazać, że nie są w ciąży, a dziecko urodzi surogatka”

– stwierdziła w komentarzu jedna z internautek.

Małgorzata Rozenek nie jest w ciąży, jej dziecko ma urodzić surogatka? Małgorzata Rozenek i jej ciąża zostały poddane w wątpliwość na Insta.
Małgorzata Rozenek, screen/ Instagram

Jaka jest prawda? Musicie ocenić sami. Nam jednak ta teoria wydaje się przynajmniej szalona. A Pani Małgosi życzymy spokojnego porodu, a także zdrowia jej oraz nienarodzonego jeszcze dziecka.

źródło: Pikio

Polecamy także:

Ciało w pełnej okazałości- Adam Zdrójkowski zaszalał na Insta

Czarzasty oskarża Dudę! Najmocniejsze słowa w kampanii

Awantura w show TVP. Mucha za bardzo się rozpędziła

Kiedy pogrzeb Pawła Królikowskiego? Ostrowska opublikowała wpis

Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Owsiak pogrążony- jest decyzja sądu w sprawie WOŚP

, , , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →