Grabowski powiedział co naprawdę sądzi o roli Kaczyńskiego w „Polityce”

Udostępnij:

Andrzej Grabowski i Jarosław Kaczyński mają od niedawna sporo wspólnego ze sobą. Znany aktor już niedługo wystąpi w filmie „Polityka”. Już na przełomie maja i czerwca reżyser filmu Patryk Vega nakręcił falę komentarzy wokół swojej produkcji. Film zdaniem twórców ma być w pełni poważny bez dodatków w stylu komedii, lecz czy oby na pewno?

Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński

Zobacz: Z tego powodu Kaczyński już nigdy nie zostanie premierem. Złożył przysięgę

Andrzej Grabowski w jednym z niedawnych wywiadów wypowiedział się na temat filmu „Polityka”. Aktor w kontrowersyjnej produkcji wciela się w postać prezesa PiS (Jarosław Kaczyński). Zdaniem aktora — Patryk Vega miał go zapewnić o tym, że film nie będzie komedią, lecz produkcją z bardziej poważnego gatunku. Premiera filmu ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Andrzej Grabowski i Jarosław Kaczyński mają od niedawna sporo wspólnego. Patryk Vega zatrudnił do roli prezesa PiS  w filmie Polityka znanego aktora.
Andrzej Grabowski i Jarosław Kaczyński mają od niedawna sporo wspólnego. Patryk Vega zatrudnił do roli prezesa PiS w filmie Polityka znanego aktora.

Grabowski w rozmowie z mediami przyznał, że chciał zdecydowanie ocieplić, postać prezesa PiS (Jarosław Kaczyński). Według aktora miał to być jeden z głównych powodów, dla których zgodził się na wzięcie udziału w produkcji. Aktor przyznaje, że nie przepada i nie popieram polityki aktualnych władz, lecz postać Jarosława Kaczyńskiego starał się przedstawić w jak najbardziej ocieplonym świetle z ludzkim odruchami.

Zobacz również: Wojewódzki poniżył Edytę Herbuś publicznie

Aktor krytykuje prezydenta

W rozmowie z Gazetą Wyborczą aktor skrytykował prezydenta Andrzeja Dudę oraz ministra kultury — Piotra Glińskiego. Jak twierdzi Andrzej Grabowski są to całkowicie wyciszeni politycy, którzy samodzielnie nie mają nic do powiedzenia, ponieważ są kierowani przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości (Jarosław Kaczyński).

„Nie zgadzam się na takie słowa w przestrzeni publicznej, jak „dorżnąć watahę”, nie zgadzam się na bluzgi Krystyny Pawłowicz” – mówił. 

Premiera filmu już niedługo w kinach. Fani filmów Patryka Vegi z pewnością nie mogą się już doczekać.

Polecamy:

Ewa Minge w szpitalu! Walczy z poważną chorobą
Prezenterka TVN upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki
Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech

Grabowski, Kaczyński,

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →