Jarosław Bieniuk upokorzony – zmiażdżyła go jego była kobieta

Nie minęły jeszcze echa ostatnich rewelacji mówiących o tym, że Martyna Gliwińska, była partnerka piłkarza, którego żoną była zmarła przed laty aktorka serialu „Złotopolscy” Anna Przybylska, a już media huczą od nowych plotek. Najnowsza z nich mówi, że Jarosław Bieniuk popadł z powodu dziecka w konflikt z jego przyszłą matką, bo nie podoba mu się sposób, w jaki kobieta postanowiła rozwiązać tę sprawę. Gliwińska, która nie ukrywa, że była w dobrych stosunkach z pozostałymi dziećmi piłkarzaem , w tym z jego córką, którą jest Oliwia Bieniuk, rozgoryczona postawą rodziny, wybrała drogę publicznego prania brudów.

Ciąża to nie dla wszystkich osób jest błogosławieństwo, bowiem może ona czasem skomplikować i tak już zawiłą sytuację. Tak właśnie stało się w przypadku dziecka, które urodzi Martyna Gliwińska. Zamiast stać się spoiwem związku, młody nienarodzony człowiek nieświadomie rozpętał konflikt, w którego centrum znalazł się Jarosław Bieniuk oraz po części jego córka, Oliwia Bieniuk.

Czytaj też: Woźniak Starak i Bill Pullman – co ich łączyło?

Zaczęło się od tego, że Martyna Gliwińska opowiedziała w mediach, że choć jest w ciąży z piłkarzem, którego żoną była zmarła przed laty aktorka serialu „Złotopolscy” Anna Przybylska, to nie odczuwa ona wsparcia z jego strony i spotyka się z wrogością jego rodziny.

Jarosław Bieniuk wplątał się w konflikt z matką swego nienarodzonego dziecka, kobieta go upokorzyła

Konflikt Martyna Gliwińska - Jarosław Bieniuk narasta. Piłkarz, którego żoną była Anna Przybylska ("Złotopolscy") i córka Oliwia Bieniuk odwrócili się.
fot.: Martyna Gliwińska, screen/ Instagram

Jarosław Bieniuk odpowiedział jej publicznie, że ma do niej żal, że stara się rozpętać konflikt za pomocą mediów zamiast załatwić tę sprawę, jak dorosła osoba. Powiedział, że sprawa jest skomplikowana, ale oboje starają się ja rozwiązać z korzyścią dla dziecka.

Czytaj też: Gąsiewska brutalnie zaatakowana! To obrzydliwe

Odpowiedź, jaką udzieliła Martyna Gliwińska nie pozostawiła wątpliwości. Ma ona wielki żal do mężczyzny, bowiem na łamach tabloidu Fakt wyraziła zdziwienie tym, że Bieniuk napisał, że praca nad przyszłością dziecka jest ich „wspólna”. Modelka nie czuje wsparcia ze strony ojca swego przyszłego dziecka. Możemy się podziewać, że w przyszłych dniach konflikt na linii Martyna Gliwińska – Jarosław Bieniuk ulegnie nasileniu.

źródło: Plotek

POLECAMY:

Fani bezlitośni dla Wendzikowskiej. Posypały się ostre słowa!
Magda Gessler ma poważny problem. Tak źle jeszcze nie było!
Diana i Marlena szokują widzów. Chodzi o to zdjęcie
Sensacja u Lewandowskich! To już oficjalne
Jarosław Bieniuk będzie miał kolejne dziecko! Wiemy z kim

Tags: Jarosław Bieniuk kobieta

, , , , ,