Krupa krzywdzi swoje dziecko? Nagranie zszokowało internautów

Joanna Krupa (jurorka w programie Top Model, TVN) zamieściła w serwisie Instagram filmik na Dzień Matki, wywołał on prawdziwą burzę w komentarzach, zarzucono jej, że źle wychowuje swoje dziecko.

Czytaj też: Obrzydliwy atak Tuska na rząd! Internauci wściekli przypomnieli niewygodne fakty

Joanna Krupa bardzo długo chciała swojego dziecka, to marzenie udało jej się spełnić niecałe siedem miesięcy temu. Na świat przyszła jej córeczka Asha. Momentalnie niemowlę stało się najważniejszą częścią jej życia.

Jednak w jednym z ostatnich postów modelce zarzucono, że nieodpowiednio opiekuje się swoją córką. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było czekać długo, była szybka i ostra.

Odkąd w listopadzie zeszłego roku na świat przyszła jej córka Asha. Joanna Krupa całkowicie odmieniła swoje życie, niemal cały czas poświęca dziecku i jak sama twierdzi macierzyństwo jej służy.

Joanna Krupa źle wychowuje swoje dziecko?

Niemal od samego porodu Krupa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Modelka niemal codziennie publikuje na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie córki. Tak było, także teraz. Jurorka w programie Top Model zamieściła w sieci nagranie z okazji Dnia Matki.

Na filmiku widać także małą Ashę, której Joasia czyta książkę dla dzieci. Niemowlę siedzi na specjalnej poduszce dla dzieci i właśnie ten fakt wywołał prawdziwą burzę w komentarzach.

Zobacz również: To koniec Wałęsy? Były prezydent w sądzie. Prawda wyjdzie na jaw

„Joasiu nie piszę złośliwie…przeszliśmy kilkomiesięczną rehabilitację córki i takie sadzanie strasznie szkodzi. Jak mała siądzie sama, tzn. że będzie na tyle silna, że nie będzie na bok się przewracać”

„Szkoda, że zamiast dawać przykład, pokazujesz coś tak głupiego jak ta poduszka”

„Mała jest urocza , ale poduszka do odłożenia w kąt, nie sadzamy na siłę dziecka, które nie usiadło samo”

Krupa uważa, że dobrze wychowuje swoje dziecko

Na odpowiedź gwiazdy TVN nie trzeba było czekać długo. Modelka postanowiła umieścić ją w opisie filmu, gdyż komentarzy tego typu było zwyczajnie zbyt wiele.

„Ludzie, widzę, że komentarze są o poduszkę małej. Ona siedzi sama tylko ma poduszkę, żeby nie spadła z kanapy. Czy naprawdę nie macie w życiu o co się martwić? Asha ma wszystko, co potrzebuje i co jest najzdrowsze dla niej”

Joanna Krupa (Top Model, TVN) zamieściła w serwisie Instagram filmik na Dzień Matki, wywołał on burzę w komentarzach zarzucono jej, że źle wychowuje dziecko
Joanna Krupa (Top Model, TVN) zamieściła w serwisie Instagram filmik na Dzień Matki, wywołał on burzę w komentarzach zarzucono jej, że źle wychowuje dziecko. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Skandal z Hołownią w roli głównej! Nie zostawiła na nim suchej nitki

To koniec Wałęsy? Były prezydent w sądzie. Prawda wyjdzie na jaw

Obrzydliwy atak Tuska na rząd! Internauci wściekli przypomnieli niewygodne fakty

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →