Joanna Liszowska słono zapłaciła za rozwód. To koniec

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Joanna Liszowska znana z serialu „Przyjaciółki” słono zapłaciła za rozwód, prócz męża straciła pieniądze oraz luksusy, teraz pozostała jedynie jej własna kariera oraz filmy, w których ponownie zaczyna pojawiać się coraz częściej.

Aktorka przyzwyczaiła się przez ostatnie lata do życia w luksusie. Było to spowodowane tym, że była żoną szwedzkiego milionera, który nie szczędził na nią dóbr materialnych. Sytuacja ta uległa zmianie. Joanna Liszowska zmuszona była wziąć rozwód zarówno z mężem jak i z luksusami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ola Serneke, wybranek serca Joanny Liszowskiej to szwedzki biznesmen, którego firmę budowlaną wycenia się na 85 milionów złotych. Ślub para wzięła już w 2010 roku i do dziś doczekali się dwóch córek Emmy urodzonej w 2011 i Stelli, która na świat przyszła w 2013 roku.

Czytaj też: Marta Manowska zdobyła się na wyznanie. Długo ukrywany sekret

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jeden z najbogatszych szwedów nie szczędził dóbr dla swej małżonki. Joannę widywano w wielu limuzynach wartych miliony. Między innymi w maserati, porsche cayenne, ferrari, czy bentleyu. Otrzymała także od męża drogą biżuterię, czy suknie od najlepszych projektantów. Wakacje w egzotycznych zakątkach planety to była codzienność. A milioner może się pochwalić także olbrzymią willą pod Goeteborgiem oraz własnym półwyspem nad jeziorem Mjoern.

Joanna Liszowska słono zapłaciła za rozwód

Hollywoodzkie życie polskiej aktorki dobiega jednak końca. Bowiem Joanna Liszowska rozwód wzięła nie tylko z człowiekiem, ale i luksusami jakie się z nim wiązały. Wszystko za sprawą intercyzy, którą podpisano przed wstąpieniem w związek małżeński. Jedyne na co może liczyć aktorka, to jednorazowa wypłata odszkodowania za straty moralne, bowiem taki zapis widnieje w umowie.

Córki aktorki i milionera otrzymają za to alimenty oraz mają założony fundusz powierniczy, nad którym pieczę będzie miała Joanna Liszowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rozwód pary trwa już od roku, kiedy to do sadu trafił pozew rozwodowy. Powodem rozstania są rozbieżne plany życiowe małżonków. Joanna kontynuje karierę aktorską w Polsce, a Ola Sernke jest powiązany biznesowo ze Szwecją i tam chce dalej budować swoją przyszłość. Jak widać na załączonym obrazku związek na odległość nie służy miłości i niegdyś zakochana para postanowiła zakończyć swój związek.

Joanna Liszowska znana z serialu "Przyjaciółki" słono zapłaciła za rozwód, prócz męża straciła pieniądze oraz luksusy, teraz pozostała jej kariera i filmy
Joanna Liszowska znana z serialu „Przyjaciółki” słono zapłaciła za rozwód, prócz męża straciła pieniądze oraz luksusy, teraz pozostała jej kariera i filmy

źródło: Se.pl

Polecamy także:

Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Okropne! Michał Szpak zmodyfikował twarz? Burza w sieci

Rewolucja w Polsce! Takich sklepów jeszcze nie było

To może Cię również zainteresować:

Kim jest Bogusław Wojewódzki- ojciec gwiazdy TVN- co ukrywa Kuba?

12-latka z Bielska urodziła dziecko. Wiadomo kto jest ojcem

Skandal! Jan Paweł II upokorzony na oczach milionów widzów

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →