Julia Wieniawa ciężko chora! Gwiazda wyznała prawdę!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa to polska aktorka i piosenkarka znana przede wszystkim z serialu TVP – Rodzinka PL. W ostatnim czasie możemy obserwować olbrzymi rozwój jej kariery. Julia od niedawna w telewizji Polsat występuje w serialu „Zawsze Warto”, który biję rekordy popularności wśród widzów komercyjnej stacji. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać,  że Wieniawa cieszy się ze swojego sukcesy. Niestety okazuje się, że są to tylko pozory. Niedawno piosenkarka wyznała,  że ma miała dosyć świata mediów społecznościowych. Na dodatek po drodze doszły poważne problemy ze zdrowiem.

Julia Wieniawa wyznała niedawno,  że miała dosyć świata mediów społecznościowych. Gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL musiała dokonać daleko idących zmian w swoim życiu. Dlatego podjęła decyzję,  że 90% swojego czasu będzie spędzać na obowiązkowych zawodowych w trakcie dnia. Natomiast 10% będzie tylko poświęcać na media społecznościowe. Rozwiązanie bardzo dobre, lecz to nie był jedyny problem gwiazdy serialu „Zawsze Warto”. Julia Wieniawa miała także bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Chodziło tu przede wszystkim o hormony. Jak sobie i z tym poradziła młoda aktorka?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Sonia Bohosiewicz zaszalała! Pokazała stanowczo za dużo!

Julia Wieniawa była poważnie chora?

Julia Wieniawa to polska aktorka i piosenkarka znana z serialu TVP - Rodzinka PL. Julia od niedawna w telewizji Polsat występuje w serialu "Zawsze Warto"...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

„Nie ukrywam, że mam lekki przesyt mediami społecznościowymi, komercją i show-biznesem. Czuję potrzebę, by się trochę odciąć. (..) Dlatego 90 proc. czasu poświęcam na pracę, a tylko 10 proc. na Instagram.” – powiedziała w wywiadzie dla „Party” Wieniawa. Następnie wyznała także,  że przez pewien czas borykała się z problemami zdrowotnymi. Tak jak to już mówiliśmy  – chodziło o problemy z hormonami,  które wystąpiły u Wieniawy. Z pomocą w czas przybył jej lekarz od doskonała dietetyczka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Szok! Misiek Koterski mówi otwarcie o swojej przemianie

„Półtora roku temu byłam przemęczona, miałam kłopot, by wstać rano z łóżka, nie miałam ochoty na spotkania. Nie czułam się sobą. Poszłam do endokrynologa i zaczęłam brać lekarstwa, potem trafiłam na wspaniałą dietetyczkę, która przepisała mi suplementy diety, probiotyki, nauczyła prawidłowo się odżywiać, i w ciągu zaledwie dwóch miesięcy uregulowałam poziom hormonów i pracę tarczycy. Do tego uprawiam jogę oraz ćwiczę” – przyznała w wywiadzie aktorka znana z serialu telewizji Polsat. 

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ilona Ostrowska zdradziła to po latach! Zdecydowała się na szczere wyznanie!
USA grożą kolejnemu krajowi! „Oberwą gorzej niż Iran”
Córka Sulejmaniego przerwała milczenie! To oznacza początek krwawej jatki
Świat wstrzymał oddech! Iran zerwał umowę. To koniec?
Jackowski to przewidział – III wojna światowa się zaczęła?
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →