Tragedia w rodzinie Dowbor! Śmierć zmieniła wszystko

Katarzyna Dowbor (Nasz Nowy Dom) i jej synowa Joanna Koroniewska są ze sobą blisko, Dowbor była przy niej gdy wydarzyła się tragedia – śmierć mamy aktorki.

Czytaj też: Już wiadomo co się stało z Kim Dzong Unem? Wszystko powiedzieli

Joanna Koroniewska wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że Katarzyna Dowbor jest dla niej oparciem. Pani Katarzyna i jej synowa świetnie się ze sobą dogadują i aktorka przyznaje, że jej więź z teściową jest szczególna.

Koroniewska wyznała, że w młodości przeżyła wielką tragedię, gdy miała 22 lata straciła swoją ukochaną mamę. Na szczęście w jej życiu pojawiła się Katarzyna Dowbor, która ze wszystkich sił stara się wypełnić tę lukę.

„Mam rodzinę. Cudowną rodzinę. Kiedyś byłam sama. Kiedy umarła moja mama: jedyna i najbliższa mi osoba, wyrwano mi serce, które już nigdy się nie zrosło”

– stwierdziła gwiazda „M jak Miłość” w jednym z wywiadów.

Katarzyna Dowbor i jej synowa mocno przeżyły tą śmierć

Mama była dla Joanny Koroniewskiej najważniejszą osobą. Jej ojciec zostawił je, gdy aktorka miała 2 lata i wyjechał do niemieć. Joanna nie utrzymuje z nim kontaktu do dzisiaj. Dlatego śmierć matki była dla niej taką traumą.

„Miałam bardzo ciężkie sytuacje w moim życiu. Nie tylko związane ze śmiercią mojej mamy, ale wiele traumatycznych rzeczy w życiu przeżyłam i nieważne, jak bardzo ciężko mi było wiedziałam, że inni mają jeszcze gorzej. Wtedy tłumaczyłam sobie, że nie mogę się poddać, bo co mają powiedzieć ci, którzy kompletnie nie mają wyjścia. I myślę, że to jest najważniejsze. Rodzina to jest absolutna siła”

– wyznała Joanna Koroniewska.

Zobacz również: Była szefowa sztabu Dudy przerwała milczenie. Wbija szpilę prezydentowi

Dlatego aktorka podkreśla, że teraz najważniejszą dla niej wartością jest rodzina i te więzy chce pielęgnować najbardziej. Z pewnością pomocna w tym jest świetna relacja z Katarzyną Dowbor.

„Nie ma nic ważniejszego w życiu, niż to, żeby moja rodzina była zdrowa i żebyśmy w miarę przeszli tę ciężką sytuację jako jedność. Ja o wielu rzeczach w swoim życiu nie mówiłam. Pewnie nadejdzie taki moment, że powiem.”

– dodała aktorka.

Katarzyna Dowbor (Nasz Nowy Dom) i jej synowa Joanna Koroniewska są ze sobą blisko, Dowbor była przy niej gdy wydarzyła się tragedia - śmierć mamy
Katarzyna Dowbor (Nasz Nowy Dom) i jej synowa Joanna Koroniewska są ze sobą blisko, Dowbor była przy niej gdy wydarzyła się tragedia – śmierć mamy. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Jackowski odnalazł Kacperka? Mrożące krew w żyłach wieści

Czesi wprowadzili „inteligentną kwarantannę”- Co to jest?

Niemcy wyszli na ulice! Do akcji wkroczyły służby

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →