Katy Perry: „Jadłam ludzkie mięso”. Szokujący wywiad

Katy Perry wywołała skandal i bardzo mocno zaskoczyła swoich fanów, autorka hitu „I Kissed A Girl” wyznała w jednym z wywiadów, że jadła ludzkie mięso.

Czytaj też: Przerażająca decyzja Kingi Dudy. Grozi jej niebezpieczeństwo?

Podkreśliła przy tym, że nie ona jedna. Do tego typu konsumpcji ma dochodzić przede wszystkim podczas specjalnych, hollywoodzkich przyjęć. Według bardzo kontrowersyjnej artystki – kanibalizm jest rzeczą zupełnie normalną.

„Ludzie umierają przez cały czas, a ich ciała po prostu się marnują”

– mówiła w wywiadzie. Jej zdaniem ludzkie mięso jest zdrowsze od mięsa zwierząt, ponieważ człowiek zdecydowanie dłużej żyje.

Kanibalizm to od wieków temat tabu w wielu światowych społecznościach. W historii powstało również wiele publikacji naukowych na temat tego zjawiska. Do aktów kanibalizmu dochodzi zazwyczaj w sytuacjach skrajnie ekstremalnych lub w wyniku obrzędów słabo rozwiniętych plemion.

Katy Perry jadła ludzkie mięso? Gwiazda Hollywood szokuje w jednym z wywiadów

Do tego grona można by jeszcze dodać imprezy największych sław świata Hollywood. Brzmi to z pewnością jak jedna z wielu teorii spiskowych,  lecz niedawno o tego typu praktykach postanowiła w francuskim radiu opowiedzieć Katy Perry.

Według piosenkarki w Hollywood odbywają się imprezy,  gdzie jednym z głównych dań są „przysmaki” z ludzkiego mięsa.

Jest grupa starszych facetów z Hollywood, którzy mają doroczne przyjęcie, gdzie głównym daniem jest człowiek. Kilka lat temu, kiedy byłam nowa w tym mieście, zostałam tam zaproszona przez dobrego przyjaciela, nie powinnam wymawiać jego nazwiska, jak sądzę (…) Oni ciągną słomki, wiesz? A obowiązkiem nowego gospodarza jest zapewnienie dania głównego i musi to być człowiek. Jeśli nie znajdzie odpowiedniej osoby, która mogłaby służyć jako posiłek… Cóż, żart, myślę, że to żart. Ale mówili, że wówczas gospodarz zostanie zjedzony

– mówiła Perry.

Zobacz również: Jest odpowiedź TVN w sprawie Pochanke. Ostro

Sama piosenkarka bała się na początku udziału w tego typu imprezach.

Byłam trochę wystraszona pomysłem pójścia na to przyjęcie, ale kiedy usłyszałam, kto jeszcze idzie, skorzystałam z okazji. Mówiłam sobie: ludzie umierają przez cały czas, a ich ciała po prostu się marnują. Jeśli możemy wykorzystać ich narządy do celów medycznych, to dlaczego nie powinniśmy jeść ich mięsa? (…) Konsumowanie ciała ludzkiego jest w rzeczywistości super zdrowe i dobre dla każdego. W ludzkim ciele znajdują się witaminy i minerały poprawiające nasze zdrowie, których nie można uzyskać ze zwierzęcego mięsa.

– mówiła Perry.

Katy Perry wywołała skandal i bardzo mocno zaskoczyła swoich fanów, autorka hitu "I Kissed A Girl" wyznała w jednym z wywiadów, że jadła ludzkie mięso.
Katy Perry wywołała skandal i bardzo mocno zaskoczyła swoich fanów, autorka hitu „I Kissed A Girl” wyznała w jednym z wywiadów, że jadła ludzkie mięso. Screen/ YouTube

Źródło: Plejada

Polecamy także:

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →