Kim jest żona Michała Wiśniewskiego? Wydało się!

Kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego (Lider zespołu Ich Troje), tajemnicza Paulina? 

Czytaj też: Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę Kościoła. Ma ogromne znaczenie

Nie ulega wątpliwości, że Michał Wiśniewski przez lata na scenie przyzwyczaił nas przede wszystkim do dwóch rzeczy. Do swoich czerwonych włosów oraz do tego, że raczej stały w związkach nie jest. Niedawno cała Polska mogła śledzić czwarty rozwód Michała Wiśniewskiego.

Od tamtego momentu minęło ledwo pół roku, a piosenkarz już zdołał znaleźć nową wybrankę serca i na dodatek wziąć z nią ślub. Kim jest nowa miłość gwiazdora polskiej muzyki z początków nowego milenium?

W życiu pewne są dwie rzeczy: czerwone włosy Michała Wiśniewskiego oraz to, że po rozwodzie prędko bierze następny ślub. Dopiero co we wrześniu zeszłego roku Michał Wiśniewski brał rozwód,  a już dziś jest ponownie mężem, lecz tym razem jego wybranką jest tajemnicza Paulina.

Kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego

Wiele osób może się zastanawiać kim jest nowa miłość lidera Ich Troje i jak ją poznał? Na wstępie można powiedzieć,  że to zdaniem części mediów właśnie za sprawą poznania Pauliny rozpadło się poprzednie małżeństwo Michała Wiśniewskiego.

Paulina i Michał mieli się poznać na jednym z portali randkowych. Miało do tego dojść jeszcze w czasie kiedy piosenkarz był w związku małżeńskim z Dominiką Tajner. Ich zrodzone uczucie było na tyle mocne,  że Michał podjął decyzję o rozwodzie z Dominiką.

Dziś on i Paulina tworzą nowe małżeństwo. Wybranka wokalisty jest z zawodu prawnikiem i posiada czwórkę dzieci. Jeszcze przed ślubem miała się wprowadzić wraz ze swoimi pociechami do domu Michała Wiśniewskiego w Magdalence. Ich niedawny ślub miał się odbyć w ogrodzie w gronie najbliższych przyjaciół.

Zobacz również: Kora obecna w nowym filmie Sekielskich. Porażające

„Z uwagi na okoliczności ceremonia miała skromny i symboliczny charakter. Młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie tak w ogrodzie”

– zdradził jeden z gości w rozmowie z Plotkiem.

Kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego (Ich Troje), tajemnicza Paulina? Dziś wszystko  ten temat jest już jasne.   Kim jest żona Michała?
Kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego (Ich Troje), tajemnicza Paulina? Dziś wszystko ten temat jest już jasne. Kim jest żona Michała?/ screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy także:

Wyciekło nagranie z „zatrzymania” Burego! Co za kompromitacja

Panika w PO! Wyciekła tajna instrukcja w sprawie Trzaskowskiego

Trzaskowski z kolegami koncertowo się ośmieszył! Wpadka roku

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →