Kołakowska zwariowała? Nie uwierzysz co powiedziała o koronawirusie

Viola Kołakowska, była partnerka i matka dzieci Tomasz Karolaka, chyba zwariowała, wypowiedziała się o koronawirusie i pandemii, którą wirus wywołał na świecie, gwiazda uważa, że one nie istnieją, a swoje teorie spiskowe publikuje na portalu Instagram.

Czytaj też: Poszła na zakupy w czasie kwarantanny. Gorzko pożałowała

Matka dzieci Tomasza Karolaka, Viola Kołakowska podzieliła się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami na temat pandemii koronawirusa COVID-19, która paraliżuje od kilku tygodni życie na całym świecie. Celebrytka ma „ciekawą” teorię z tym związaną, mianowicie uważa, że epidemia… nie istnieje.

Kołakowska postanowiła kolejny raz wywołać skandal w polskim show-biznesie i uznała siebie za autorytet większy od specjalistów i lekarzy z całego świata, dlatego wysnuła swoją teorię. Mianowicie uważa mierzenie u ludzi temperatury jest głupotą, gdyż gorączkę można mieć z wielu powodów, niekoniecznie przez koronawirusa.

Viola Kołakowska ma ciekawą teorię o koronawirusie

„Prawda jest taka, że nie ma testów na koronawirusa. Jak można zamknąć miasta, mierzyć temperaturę i wszystkich, którzy mają podwyższoną zgarniać? Przecież temperaturę można mieć podwyższoną nawet z powodu miesiączki, i co wtedy? Nie będę miała ze swoimi dziećmi kontaktu z powodu miesiączki? To jakiś absurd!”

– twierdzi gwiazda w poście na Instagramie.

Viola Kołakowska zwariowała, wypowiedziała się o koronawirusie i pandemii, gwiazda uważa, że one nie istnieją, swoje teorie spiskowe publikuje na Instagram.
Viola Kołakowska zwariowała, wypowiedziała się o koronawirusie i pandemii, gwiazda uważa, że one nie istnieją, swoje teorie spiskowe publikuje na Instagram. Screen/ Instagram

Kołakowska powołuje się na kontrowersyjne wypowiedzi niemieckiego lekarza, a także polityka, Wolfganga Wodarga. Który usilnie pragnie przekonać opinię publiczną u naszego zachodniego sąsiada, że pandemia koronawirusa nie istnieje.

Zobacz również: Rosja rozpoczęła walkę z koronawirusem. Mają lek?

„Samo określenie pandemia zostało, nie wiadomo dlaczego, zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Nic takiego nie ma obecnie miejsca”

– twierdzi niemiecki polityk.

Viola Kołakowska zwariowała, wypowiedziała się o koronawirusie i pandemii, gwiazda uważa, że one nie istnieją, swoje teorie spiskowe publikuje na Instagram.
Viola Kołakowska zwariowała, wypowiedziała się o koronawirusie i pandemii, gwiazda uważa, że one nie istnieją, swoje teorie spiskowe publikuje na Instagram. Screen/ Instagram

A wy co sądzicie o kontrowersyjnej teorii Violi Kołakowskiej i niemieckiego lekarza?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Legendarny muzyk zmarł na koronawirusa

Putin znów uderza w Polskę. Chcą nas wysyłać do obozów pracy

Wiśniewski wypowiedział się o koronawirusie i wywołał skandal

To może Cię również zainteresować:

Też słyszałeś różne brednie? Fakty mity o COVID-19

Michał Szpak ma poważne problemy. To będzie koniec kariery?

Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →